Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 04-02-11, 09:51
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris21 Εμφάνιση μηνυμάτων
50 ευρώ συνδρομή το χρόνο, είναι σα να λέμε κάτι λιγότερο από 1 ευρώ την εβδομαδα. αν αυτό είναι πολύ, μάλλον έχω χάσει την ποσοτική μου αίσθηση.

μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν 30 ευρώ. γιατί δεν γραφόταν κανένας?

είναι σίγουρο ότι αυτοί που θέλουν πραγματικά και όχι εικονικά να είναι μέλη του συλλόγου θα γραφτούν η έτσι η αλλιώς
Το πολύ ή το λίγο Δημήτρη είναι σχετικό, αυτό που εσένα σου φαίνεται λίγο, σ΄έναν φοιτητή με ζορισμένα οικονομικά φαντάζει βουνό.
Κι αφού με τα 30 ευρώ είχαμε λιγότερα μέλη απ' όσα θέλαμε, τώρα με τα 50 τι λες, θα αυξηθούν ή θα μειωθούν οι εγγραφές??

Και τα τελευταία 2 χρόνια δεν γραφόταν κανείς, γιατί ο Σύλλογος δεν είχε θεαματικές δραστηριότητες και τα μέλη δεν είχαν προνόμια έναντι των μη μελών.
Αυτοί οι λίγοι που θέλουν πραγματικά να βοηθήσουν τον Σύλλογο, μπορούν να δώσουν και παραπάνω, από μόνοι τους κι από ότι ακούω το κάνουν.

Το θέμα είναι: Θέλουμε έναν Σύλλογο με λίγα πιστά μέλη ή έναν Σύλλογο που να έχει πολύ κόσμο και να φέρνει κοντά του όλο και περισσότερους??
Γιατί η απόφαση της Γ.Σ., εμένα προσωπικά, μου δείχνει ότι θέλετε το πρώτο, δεν το καταλαβαίνω και το θεωρώ λάθος, μακάρι να πέφτω έξω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries