Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 17-04-16, 10:43
originalpeter Ο χρήστης originalpeter δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-01-2016
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή

Επειδη την επομενη βδομαδα δεν θα ειμαι σπιτι καθολου θα βαλω τον πατερα μου να τα ταϊζει 3-4 φορες την μερα με θρυμματισμενη τροφη..προς το παρον δεν εχω την δυνατοτητα να διαθεσω ενυδρειο για τα μικρα παρα μονο μια κλασικη γεννηστρα με τουλι τωρα δεν ξερω..αν γυρισω και υπαρχουν ακομα κατι θα κανω σιγουρα!
-------------------------
Καλησπερα παιδια πλεον μετραω 10-15 μικρα και εχω ταισει ηδη 2 φορες σημερα..παραθετω και μια φωτο
Τωρα θα αναφερω αλλα νεα του ενυδρειου για τα οποια χρειαζομαι την βοηθεια σας..πρωτα απο ολα σημερα παρατηρησα πως ο ενας αρσενικος εχει ενα στιγμα αναμεσα στα ματια του..τι μπορει να ειναι?Επισης παρατηρησα σημερα την υπαρξη αλγης BBA αν δεν κανω λαθος..που μπορει να οφειλεται?Ακομη σε σημεια οπου η ροη δεν ειναι τοσο εντονη υπαρχουν καποια σωματιδια οπου κουνιουνται με την ροη του νερου..δεν ξερω τι ειναι και δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα..τελος εδω και μια βδομαδα εχω παρατηρησει την υπαρξη μερικων διαφανων σακιδιων τα οποια μοιαζουν σαν ζελε και εχουν μεσα τους κατι ασπρακια...μετα απο ενα χρονικο διαστημα αδιαζουν απο αυτα..
Παραθετω φωτογραφιες..



http://s30.postimg.org/nriizittd/130...10830885_o.jpg
-------------------------
Κανεις?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη originalpeter : 17-04-16 στις 10:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,05451 seconds with 11 queries