Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 19-09-07, 21:16
gutsi Ο χρήστης gutsi δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-08-2007
Περιοχή: ΒΕΡΟΙΑ
Μηνύματα: 171
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PascM Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιλάμε φυσικά μόνον για κοινά χρυσόψαρα όχι για οράντα κλπ!!!

ναι βεβαια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Σιγουρα κανει, αλλα εγω θα σου ελεγα τα εξης: Αυτο το φιλτρο ειναι καθαρα βιολογικο,δεν εχει λαμπα UV και ετσι θα πρεπει να το συνδυασεις (αφου μιλαμε για sera) με το sera pond UV system. Και λεω εγω τωρα, γιατι να μην βαλεις το sera pressure filters T50+UV system που ειναι εξωτερικο για 12000 λιτρα με αντλια την PP12000 η και ποιο μεγαλη αν θελεις? Εγω στην δικη μου λιμνη 8000 λιτρα εχω βαλη το sera pressuer filters T40+UV system και αντλια την PP12000 και τρεχει εδω και 35 μερες με πολυ καλα αποτελεσματα, με νερο κρυσταλλο και χωρις ιχνος αιωρουμενης αλγης. Οσο για βιολογια υπαρχει βιολογικο υλικο στο φιλτρο αλλα ετσι κι αλιως βιολογια θα αναπτυχθει σε ολο το μηκος και πλατος της λιμνης

εχω αυτο το φιλτρο και μια uv 24watt και το νερο παει μισο μισο απο μια βανα που εχει το φιλτρο στη μεση απο το σιντριβανη.μισο σε συντριβανη μισο στη uv .
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Eφόσον ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ για τα ΚΟΙ κανόνισε να έρθεις σε μια συνάντηση μας στην Θεσ/νίκη μαζί με τον Σωκράτη....να έρθει και ο Μανώλης που είναι ειδικός και να τα πείτε
ποτε;
__________________
επισκεφτητε τα site μου
WWW.GUTSIAQUARIUM.PAGE.TL
www.freewebs.com/gutsi

http://s1.darkpirates.gr/c.php?uid=18134


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gutsi : 19-09-07 στις 21:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01376 seconds with 11 queries