Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 19-10-16, 17:04
Το avatar του χρήστη G_AQUA
G_AQUA Ο χρήστης G_AQUA δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 07-11-2015
Περιοχή: ΓΛΥΦΑΔΑ
Μηνύματα: 582
Προεπιλογή

Εγώ αυτό που θέλω να πω ότι αν και δεν είχα τον χρόνο να μείνω και να βοηθήσω παραπάνω, απόλαυσα πραγματικά κάθε στιγμή που πέρασα εκεί. Ολα τα λεφτά τα γουρλωμένα μάτια των πιτσιρικάδων οταν αντίκρυζαν την λίμνη και τα ενυδρεία, τα χαμόγελα ικανοποίησης όσων μας επισκέφτηκαν αυτές τις μέρες και τα συγχαρτηρία που άκουγαμε από αγνώστους για την δουλειά που έγινε.

Ακόμα περισσότερο από όλα όμως απόλαυσα την παρέα των παιδιών του GAB. Δεν ήξερά κανέναν και μέσα σε λίγες ώρες ήταν σαν να τους γνωρίζω μια ζωή.

Γιώργο Μυσιρλή, odin, klairitsa, Manos3, energy52, Zapatas, Sarpijk, Moradin, klipitiklopos, Bismakos, Discus fan, Κώστας Ρομποτής, geotron, GN AZ , Τάκης και όλα τα άλλα παιδιά που μέχρι την τελευταία στιγμή έτρεχαν να στείλουν κλαδέματα, σας ευχαριστώ και σας ευχαριστούμε ! (Στην επόμενη έκθεση θα έρθω εγώ να κλαδέψω τα ενυδρεία σας )

Dimis, θα τα λέμε πλεόν πιο συχνά, αυτό είναι σίγουρο. Μου χρωστάτε άλλωστε τα σουβλάκια που φάγατε όταν έφυγα και την πίτσα που δεν πρόλαβα ούτε κομμάτι γιατί τα έδινε ο Discus στις κυρίες...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01434 seconds with 11 queries