Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 21-10-04, 15:01
kangouras Ο χρήστης kangouras δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-07-2004
Μηνύματα: 153
Προεπιλογή

Discos δεν έκανα κρητική , πρέπει να καταλάβεις οτι υπάρχουν πράγματα που δεν τα ξέρεις-ξέρει-ξέρω , Αν εμφανίζεσαι να έχεις άποψη για κάτι που δεν ξέρεις κρήνεσαι απο μόνος σου , Το να λές να μην λέγοντε ανακρίβιες δεν είναι κρητική γιατί τότε με την ίδια λογική αυτό κάνεις και εσύ , και επειδή δεν θεωρω οτι εσυ κάνεις κρητική αλλα διάλογο σου απαντώ , ΄

Πρώτα πρώτα ,Τονίζεις μόνο τα μαλακά ενδυμικά κοράλια , τα σκληρά απλά δεν τα αναφέρεις ? ή δεν πιστεύεις οτι υπάρχουν ?
Α!!! να ξέρεις λοιπόν απο δω και πέρα οτι υπάρχουν τροπικα κοράλια και εξαπλώνωνται με περαν ρου ικανοποιητικου ρυθμού στην Ιταλία ,τώρα εσύ είσαι ελέυθερος να πιστεύεις ότι σε βολέυει
Δεύτερον δεν χριάζεσαι να είσαι δύτης για να δείς ένα απο τα δύο είδη παλυθόων και πορίτων
τα σημεία απου βρίσκοντε τα κοράλλια δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ λίγα , μήπως είναι λίγα τα σημεία που βουτας/βουτάω/βουτάει ? ώς γνωστόν τα κοραλια θέλουν καθαρά νερά και όχι μια πολυσύχναστη παραλία , Ενα σήμείο είναι η ερύτερη περιοχή της Κάσου οπου εκεί υπαρχει εκτός των άλλων το πολύτιμο κόκκινο κοράλλι οπού και αυτό ειναι σκληρό αλλα βάθύ , σαφώς και η βιοποικιλότητα δεν είναι αυτή των τροπικών άλλα μη τα μηδενίζουμε και όλα
Οσο για τις αμερικάνικες πηγές μάλλον θα ήθελες να τις υποβιβάσω γιατί σοβαρά τώρα , ξέρεις κάποιο αμερικάνικη πηγή που να μηλάει για την ελληνική υδροχλοριδοπανίοδα ?? αν ναι πες τη και σε μας
Εγώ φίλε δίσκο έχω βαρεθεί τους καναπεδάκιδες αδαής γνωστικους δηλ πως και απο που συμπερένεις οτι οι μαγαζάτορες λένε ανοησίες ??? και επειδή καταλαβένω ακριβώς ποιούς θήγεις , μάθε οτι η άγνοια και ο εγωησμός δεν είναι καλός συνδιασμός γιατι δεν νομίζω να τον ρώτισες πόσα αστέρια έχει , αλήθεια , καταλαβένεις γιατι αστέρια μηλάω ? αν όχι πάνε ρώτα τον ίδιο το μαγαζάτορα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01552 seconds with 11 queries