Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 25-09-13, 22:59
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα προτιμούσα εδώ...που να έρχομαι στον Ωρωπό...
Αλλά αφού 2 χρόνια δεν σε πείσαμε να μας δείξεις τα ενυδρεία σου, ε δεν επιμένω άλλο...

ΥΓ : Η κοινότητα μας, είναι και κοινότητα σου...εφόσον εδώ γράφεις τις απόψεις σου (όποιες κι αν είναι αυτές)! Ή κάνω λάθος????
αλλο ποστ εννοω φιλος.αν παρατηρησεις παντα γραφω και μπαινω σε συζητησεις μονο οταν αφορα μεγαλα ψαρια η και θηρευτες.το εχουμε ξαναπει χιλιαδες φορες
οτι ειμαστε αντιθετοι στο θεμα φυλαξης ψαριων.αντι να χαιρονται μερικοι που εχουμε καταφερει να φερουμε σπανια κομματια στην ελλαδα μας κραζουν και απο πανω.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas12 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ενυδρείο θέλει πολύ απλά πραγματα για να είναι σταθερό, να είσαι τακτικός στις αλλαγές νερού, με μέτρο το τάισμα, αναπλήρωση νερού στην ίδια θερμοκρασία με το υπάρχων ( εδώ καλό είναι να πάρεις βαρέλι πλαστικό για τον χειμώνα) και με ευλάβεια το καθάρισμα του βυθού, εγώ την μόνη μέτρηση που κάνω στο ενυδρείο μου έιναι το ph τίποτε άλλο δεν έχω μετρήσει ποτέ και ποτέ δεν έχω χάσει ψάρι.
Τώρα εάν βγάλεις όλα τα ψεύτικα που έχει μέσα και βάλεις μερικά αληθινά φυτά μόνο καλό θα κάνεις στο ενυδρείο σου και εφόσον επιθυμείς να έχεις μεγάλα ψάρια, δυνατή φίλτρανση είναι το παν.
και φυσικά διάβασμα σε ότι βάζεις μέσα από πέτρες, χαλίκι και τα είδη των ψαριών που θα διαλέξεις
εχεις αληθινα φυτα με τις κιχλιδες και ειναι οκ?
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alekos : 25-09-13 στις 22:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01587 seconds with 11 queries