Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 05-11-08, 13:22
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Unhappy Πέθαναν τα κριμπένσις !!!

Είπα να τα πιάσω να τα χαρίσω γιατί δεν μου ταίριασαν. Προσπάθησα αλλά με το διχτάκι μέσα στα φυτά ήταν αδύνατο. Προσπάθησα και λίγες μέρες μετά. Μα αυτοί είναι σκέτη διάολοι! Δεν πιάνονται! Πανέξυπνα ψαράκια!!!
Τα έταξα όμως και ήθελα να τα δώσω. Προσπάθησα με σβησμένα τα φώτα δεν γινόταν πάλι βλέπανε! Έκανα τα φυτά άνω κάτω!

Θυμόμουν που διάβασα κάπου (που άραγε; ) για την παγίδα με το μπουκάλι του νερού, που κόβεις το πάνω μέρος και σαν χωνί και το βάζεις ανάποδα μέσα στο ίδιο μπουκάλι. Έριξα και μια ταμπλέτα βυθού για δόλωμα και το έβαλα.

Το βράδυ δεν πιάστηκαν, το πρωί που έφυγα δεν πιάστηκαν, πριν 10 λεπτά με πήρε ο γιός μου και μου λέει πιάστηκαν και τα 4 αλλά είναι νεκρά! Και τό 'λεγα να κάνω πολλές τρύπες για κυκλοφορία του νερού, αλλά δεν το βρήκα η ανόητη τόσο απαραίτητο γιατί ... δεν θα ζούσαν στο μπουκάλι!!!!!!!!!! θα τα έβγαζα σχετικά σύντομα. Οι λίγες ώρες όμως μέσα στο μπουκάλι ήταν θανατηφόρες

Προσοχή αν στήσετε τέτοια παγίδα να είστε εκεί!!!!!!!!!!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01553 seconds with 11 queries