Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 29-03-15, 15:49
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγνωμη παιδια που είμαι ο 3ος απων. Δε θα τα καταφερω.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι ήταν αυτό το ομαδικό που σας έριξε στο κρεβάτι και τους τρεις παιδιά. Μάτιασμα κάποιας/ου στη τελευταία συνάντηση της πίτας του G.A.B. που ομολογουμένως η επιτυχία της ήταν μεγάλη ή στο πρόσωπο σας;;;;;;;; Καλού - κακού φορέστε ένα ματάκι η ένα σταυρουδάκι πάνω σας για να μην ματιάζεστε. ''Μάτι'' φέρνει η γλωσσοφαγιά αλλά κι ο θαυμασμός. Εγώ θα σας ευχηθώ όλοι να είστε γρήγορα καλά και να βρεθούμε σύντομα!!!!!!!
Αυτή την φορά μπορεί να μην μαζευτήκαμε πάρα πολλοί αλλά η ατμόσφαιρα της παρέας μας ήταν πολύ ζεστή όπως πάντα από τις 17:00 που αρχίσαμε να μαζευόμαστε μέχρι τις 23:00 που λήξαμε τη συνάντηση γιατί ο καθένας μας είχε τις δικές του υποχρεώσεις.
Για να σας παρουσιάσω τους φίλους συνχομπίστες των φωτογραφιών θα αρχίζω από αριστερά δεξιόστροφα.

Ο Χρήστος nireas, ο Κώστας beast, ο Νίκος Diskus fan, ο Δημήτρης dimitris doukas, ο Σπύρος korasidikos και ο Νίκος Madias N. που στην επόμενη φωτογραφία κάνει το φωτογράφο για ν' αποθανατιστώ σε μια πόζα ανάμεσα στους φίλους μου πριν από τον Σπύρο!!!!!!!!!

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01665 seconds with 11 queries