Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 26-09-13, 02:39
sofos76 Ο χρήστης sofos76 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Παιδιά ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους και όταν λέω όλους εννοώ όλους ακόμα και τους Αλέκους

Πέραν της πλάκας (για να χαλαρώσουμε όλοι) γιατί κάποιες στιγμές πήγε να ξεφύγει το θέμα, πήρα αρκετές χρήσιμες πληροφορίες για όλα αυτά που με απασχολούσαν.

Λογικά το νερό θα στρώσει μετά από τις βελτιώσεις που έκανα στο ένα φίλτρο και στις επόμενες που θα κάνω τις επόμενες μέρες στο άλλο, πάντα με τις χρήσιμες πληροφορίες που πήρα από όλους σας.

Όσο αφορά τα oscar θα τα παρακολουθώ πως τα πηγαίνουν με την κυχλίδα μου. Μέχρι στιγμής είναι όλα τέλεια μεταξύ τους, αν εξαιρέσω μόνο την μέρα που τα έβαλα όπου έπεσε λίγο κυνηγητό, όπου προσωπικά το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό μιας που το ψάρι που είχα είχε μάθει για 3 τουλάχιστον χρόνια να έχει ένα ενυδρείο για πάρτι του. Όλες τις υπόλοιπες μέρες είναι χαλαρά και δεν ενοχλεί το ένα το άλλο. Είναι λίγες μέρες το ξέρω για να βγάλω συμπεράσματα όπως και ότι τα oscar είναι μόνο 5cm οπότε άνετα ακόμα κρύβονται όπου θέλουν.

Τις επόμενες μέρες θα αλλάξω και την διακόσμηση όπως με παροτρύνατε όλοι, αλλά για φυτά δεν νομίζω, ίσως πολύ αργότερα αν όλα πάνε καλά.
Αν στην πορεία δω περίεργες κινήσεις λογικά θα αναγκαστώ να διώξω τα oscar... Γιατί την άλλη κυχλιδα δεν θέλω να την αποχωριστώ (είναι πολλά τα χρόνια που με ανέχεται και όπως και να το κάνουμε έχω δεθεί μαζί της )

Και πάλι σας ευχαριστώ όλους.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01513 seconds with 11 queries