Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 30-09-11, 21:35
Το avatar του χρήστη aquahobby
aquahobby Ο χρήστης aquahobby δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-10-2010
Περιοχή: Mαρούσι
Μηνύματα: 481
Προεπιλογή

πηρα Κατι swiffer,κανω 1 φορα την ημερα το σπιτι.
οταν ερθει η ωρα του στρατου θα βρεθει η λυση.
θα το αγαπησεις το σκυλακι

μ αυτα και μ αυτα φαινεται οτι ειναι πολυ καλυτερα.ηδη την πετυχαινω στιγμες να το εχει παρει αγγαλια και να το χαιδευει
οταν την ρωτησα τι λες να το κανουμε μου λεει οκ το εχω αγαπησει δεν το συνεχισε ουτε βεβαια κι εγω.


τα δυσαρεστα τωρα:
σημερα τον βγαζω βολτα και επειδη ηταν νυχτα ,ειμασταν και σ ενα παρκο τρωει πουλι που το ειχε πατησει αυτοκινητο
η αληθεια ειναι οτι τον ειχα τετ α τετ πεντε λεπτα και με ηρεμη φωνη για πεντε λεπτε του ελεγα ''αστο κατω''
αυτος τοσο πεισμωνε το ειχε πιασει στο στομα και δεν το αφηνε.

αρχιζω και του ριχνω(δεν εβαλα καθολου δυναμη) μικρα χτυπηματα στον ποπο του και εκει ειναι που αρχιζε να γρυλιζει.

μου σκαει στο μυαλο αρθρο που ειχα διαβασει οτι απο νεκρα ζωα αμα φαει ο σκυλος παιζει να δηλητιριαστει και τετοια

χανω την υπομονη μου και τον χτυπαω λιγο πιο δυνατα και τον τραβαω με δυναμη απο το λουρι.τον λυνω(ειμασταν σε περιφραγμενο χωρο) και τρεχει σε μια γωνια και αρχιζει και τρωει.τον πλησιαζω και με διωχνει γαβγιζοντας.η αληθεια ειναι οτι οσο και αν προσπαθησα να κρατηθω εφαγε κι αλλες.



και επειδη θελω να προλαβω αυτους που θα πουν οτι με το ξυλο δεν βγαινει κατι ας ακουσω απο εναν πιο εμπειρο τι θα κανε στην περιπτωση αυτη ξεροντας οτι το σκυλι και ολη την ωρα στην αγγαλια μας ,μας γλειφει κλπ.

δυστυχως τωρα καθεται σε μια γωνια ουτε μιλαει και δειχνει εμφανως στεναχωρημενος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01519 seconds with 11 queries