Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 06-02-15, 21:03
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

1. Polykarpos... όλο αυτό μου φάνηκε σαν ηθικοπλαστικό μάθημα (και ομολογώ... λίγο μου κακοφάνηκε). Ότι γράφω το γράφω φιλικά... κι όποιος θέλει... ας το καταλάβει.
ΔΕΝ θεωρώ ότι έχεις κάτι να αντιπαραθέσεις μαζί μου... όπως κι εγώ με κανέναν.
2. Για τα φυτά που είδαμε στο ενυδρείο... που αντέχουν στους 33 βαθμούς θα ήθελα διευκρινήσεις.
Και τα δικά μου αντέχουν στους 35 για 2 μήνες σχεδόν (μπορεί και λίγο παραπάνω) το καλοκαίρι... είναι Αnubias και Echinodorus Bleheri.
3. Γράφω πράγματα και περνάνε στα ψιλά... ασχοληθείτε λίγο με την ουσία.
Υπάρχουν μέσα στο ενυδρείο κάποια άλλα είδη μαζί με τους δίσκους... ζήτησα να γραφτούν μαζί με τις απαιτήσεις τους... το βλέπετε κάπου γραμμένο;
Οι απαντήσεις δίνονται κατά το δοκούν (αυτό είναι κάτι που το συνηθίζει ο συμφορουμίστας... γι αυτό και το σημείωσα πολύκαρπε).
Ο καθένας έχει δικαίωμα να παρουσιάζει αυτό που έχει φτιάξει (και να το θεωρεί και τέλειο)... υπάρχει όμως και η πιθανότητα να ακολουθήσουν κι άλλοι το παράδειγμα του... ας προστατέψουμε τουλάχιστον λίγες ζωές (ψαριών) ΑΝ μας δίνετε η δυνατότητα.
4. Manos76... υπάρχει εκτροφέας-έμπορος δίσκων στην Ελλάδα; Είσαι... σίγουρος;
5. Μέχρι στιγμής... πουθενά ΔΕΝ έχω αναφερθεί στο θέμα μετρήσεων νερού (επαναλαμβάνω για πολλοστή φορά).
6. ellenicus... έχεις την πρόθεση να απαντήσεις στα ερωτήματα μου ή θα δικαιώσεις την άποψη μου (και σε αυτό το forum);
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01721 seconds with 11 queries