Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 28-12-11, 18:36
diveromitsosp Ο χρήστης diveromitsosp δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-08-2011
Περιοχή: Sitia
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maxmike Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβω φιλε καταπληκτικο το ενυδρειο σου αλλα θελω να μου λησεις και μενα μια απορια αυτα τα ψαρια πως τα εβγαλες επισης βλεπω οτι εισαι απο σητια πρεπει οπωσδιποτε να πιουμε καφε!!!εγω θα εβγαζα τα παντα στο τηγανι εκτος τους ροφους την περκα και τον γαλεο(που και πως τον βρηκες).
Όποτε θέλεις φίλε μου αν είσαι απο σητεία μπορουμε να το κανονίσουμε να βρεθούμε για λεπτομέρειες,....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Samian Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε πληρώνω όσο - όσο να κάνω ναυαγιαίρεση του καραβιού (το φορτίο δικό μου) και να βάλεις επιπλέον λίγο βράχο.
Ααααα και τον γαλέο μην τον κάνεις τηγανητό (black humor) άστον ελεύθερο γιατί αν καταφέρει και φάει..θα φάει και εσένα από την πείνα του κάποια μέρα .
Συν του ότι θα ψάχνεις 3μετρα και 4μετρα ενυδρεία για να αλλάζεις κάθε λίγο προκειμένου να χωρέσει κάθε μήνα που θα μεγαλώνει.
Καλησπέρα Samian,...τελικά τον ελευθέρωσα τον γαλέο γτ ήταν αμαρτία να έχω ένα τέτοιο είδος εγκλωβισμένο,...Το ναυάγιο έιναι λίγο δύσκολο να το βγάλω γτ είναι δώρο(και ακριβό λίγο)απο τον αδερφό μου οπότε,...Αλλά έχω σκοπόνα βάλω και άλλες τραγάνες μέσα και Ποσειδωνίες,....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manolischania Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ θα συμφωνήσω με το καραβάκι out , και αντικατάσταση με βράχο ( αν φτιάξεις μεγαλύτερο ενυδρείο που θα έχει περισσότερα lt ξαναβαλτο .
προσοχή με τα κινέζικα κυκλοφοριτακια βάλε τα ψιλά να σου κάνουν ανατάραξη να καταλαβαίνεις και ότι δουλεύουν γιατί υπάρχει περίπτωση να γυρνάει αλλα να μην κάνει τίποτα . Ξήλωσε και το βιολογικό υλικό αν το έχεις ακόμα μετά την προσθήκη του βράχου και θα είσαι super .
Το ναυάγιο έιναι λίγο δύσκολο να το βγάλω γτ είναι δώρο(και ακριβό λίγο)απο τον αδερφό μου οπότε,...Αλλά έχω σκοπόνα βάλω και άλλες τραγάνες μέσα,...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diveromitsosp : 28-12-11 στις 18:36 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01604 seconds with 11 queries