Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 22-02-16, 12:14
labrgiannis Ο χρήστης labrgiannis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-02-2016
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή

Αρχικά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση! 😄 Θα ήθελα να είναι κοινωνικό ενυδρείο χωρίς να έχω μόνο ένα συγκεκριμένο είδος μέσα, απλά θα ήθελα οπωσδήποτε να έχω μέσα κάποιο είδος eel αν και όπου έχω ψάξει δεν έχω συνάντηση ( Πάτρα μένω) αλλά επειδή έχω σπίτι στην βαρκιζα ανεβαίνω συνέχεια Αθήνα οπότε αν τυχόν κάποιος Είναι από κάποια περιοχή εκεί κοντά μπορεί να μ πει να πάω να κοιτάξω σε κάποιο πετ σοπ αλλιώς μέσο παραγγελίας επίσης θα ήθελα αν μπορείτε να μ πείτε τις τιμές που κυμαίνονται περίπου τα eel... Όσκαρ ομολογώ πως θέλω να έχω μέσα στο ενυδρείο απλά έχω ήδη έναν δίσκο στο άλλο μου το ενυδρείο ο οποίος είναι μόνος του και λόγο χωρητικότητας δν μ επιτρέπει να προσθέσω και αλλον και ήλπιζα να τον βάλλω στο μεγαλύτερο...μετά θα ήθελα να έχω μέσα και κάποιο είδος καρχαρία που να θυμίζει κυριαρχία στο ενυδρείο και κάποιο είδος κιχλιδας όπως geophagus,jack dampsey, firemouth... Ή και κάποιο άλλο είδος που θα πήγαινε στο τερατοενυδρειο... Ξέχασα να πω ο κύριος λόγος που θέλω να βγει ο δίσκος από το πιο μικρό ενυδρείο είναι ότι έχω μέσα δύο αγγελοψαρα και γοουραμι με τα οποία έχει διαμάχη ( ο δίσκος τα κυνηγάει, όλα τα ψάρια τον τρέμουν &#128540 και έπειτα λυπάμαι τον δίσκο που δεν είναι σε ομαδουλα, να χαρίσω ή να πουλήσω ψάρι το ξεχνάμε γτ έχω δεθει πολύ μαζί τους ειδικά πλέον που τα ταιζω με το χέρι και κάθονται ακόμα και να τα χαιδεψω
-------------------------
Επίσης σε άλλα ξένα site και βίντεο στο YouTube έχω δει πολλές επιτυχίες συνύπαρξης όσκαρ eel και δίσκους και μάλιστα ζουν ευτιχισμενα μαζί

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη labrgiannis : 22-02-16 στις 12:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01427 seconds with 11 queries