Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #107  
Παλιά 17-01-18, 23:53
Το avatar του χρήστη Dimitra_
Dimitra_ Ο χρήστης Dimitra_ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-03-2017
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 783
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Νικολέτα Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά παιδιά αποφάσισα να πάρω 3 ή 4 ( θα δούμε με το χώρο ) sun sun 304b και να έχουνε ένα καθαρό ενυδρείο τα χρυσοψαράκια μας . Δεν ξέρω εάν συμφωνείτε όλοι με την επιλογή μου σίγουρα έχει συν ότι υπάρχει πολύς χωρος για βιολογια σε 3 ή 4 εξωτερικα φιλτρα sun sun , δεν πιάνουν καθόλου χώρο στο ενυδρείο μέσα ( δεν ξέρω εαν μετράνε σαν επιπλέον λίτρα για την ιχθυοφόρτιση που μου είπατε κάποιοι ) , είναι οικονομικά και τέλος θα ξενοιάσω λιγάκι με τόση σκέψη που έριξα τις τελευταίες ημέρες .

Το θέμα είναι που θα τα βρω 4 μαζί στην καλύτερη δυνατή τιμή έχω βρει ένα site που στέλνει ελλάδα αλλά έχει μόνο ένα απόθεμα στα 92,50( https://misirlis-aquarium.gr/30-ekso...F-hw-304a.html ) εάν κάποιος τύχει και βρει κάτι καλύτερο σε τιμή μου λέτε . Ευχαριστώ πολύ όλους εσάς που με βοηθήσατε και απαντήσατε στις απορίες μου , εάν κάτι αλλάξει ως προς τον τρόπο φίλτρανσης και αποφασιστεί κάτι άλλο ( υπάρχει μια πολύ μικρή επιφύλαξη μήπως γίνει το σαμπ ) θα σας κρατάω ενήμερους

Νικολέτα αυτός είναι ο μισιρλης και βρίσκεται στη Κρήτη..δεν έχει μονο ενα... Έχει νομιζω 3. Μπορείς να τον πάρεις κι τηλέφωνο θα σε εξυπηρετησει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01632 seconds with 11 queries