Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #630  
Παλιά 28-11-14, 15:19
Το avatar του χρήστη Παναγιώτης Κ
Παναγιώτης Κ Ο χρήστης Παναγιώτης Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2011
Περιοχή: Άρτα
Μηνύματα: 3.053
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
παναγιώτη αυτήν μου την έδωσε ένας πολύ δυνατός χομπίστας και γείτονας , στο ενυδρείο του ήταν σαν μικρό δεντράκι αν και το ενυδρείο του είχε τσιμπημένα νιτρικά μεγάλωνε όπως και τα υπόλοιπα με πολύ γοργούς ρυθμούς , αυτο που είχα προσέξει ήταν το πολύ φως καμοιά 10αρια 54αρες τ5 σε 400λίτρα και οι πολλοι κυκλοφοριτες σε όλο το ενυδρείο .Σε εμένα πήρε απιστευτο χρώμα όταν έβαλλα από επάνω της το dreamled πρέπει να έβγαλε 5 διαφορετικά χρώματα , και στην μεταφορά στο καινουργιο έγινε καφέ τώρα έχει ξαναπάρει ωραίο χρώμα αλλά ελπίζω να γίνει πιο όμορφη καθώς θα πλησιάζει την επιφάνεια , πρέπει να έχεις το ένα από τα δυο φραγκ που έφυγαν από το ενυδρείο μου .. ελπίζω να μεγαλώσει και να φυγουν και αλλα τα είπα όλα ουφ
Δυστυχώς Κώστα δεν την έχω. Με είχε πιάσει τότε και έδιωξα όλα τα σκληρά. Πρέπει να έχει χρόνο σίγουρα. Τώρα δεν έχω ούτε για δείγμα σκληρό. Το τρέχω softies και lps για να μπορώ να τους δίνω αυτό που θέλουν, αλλά και για να μην μου κλέβουν χρόνο. Και όντως, αμα σας πω τι ρουτίνες έχω θα μείνετε αν δείτε πώς μεγαλώνουν και πως είναι! Κάποια στιγμή πρέπει να το παρουσιάσω.

Σάκη, όπως σου είπε ο Κώστας, με φύκι θα κάνεις δουλειά. Βγάζει και η ocean νομίζω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01355 seconds with 11 queries