Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #84  
Παλιά 29-11-12, 21:08
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

ασε ασε ειμαι σπιτι και δεν εχω ιντερνετ (mobile ειμαι). Τραβηξα βιντεο . αυριο θα το ανεβασω ειναι και 500mb. Για τους καρδιναλιους παντως εχω παθει την πλακα μου. Τους βαζω μετα απο 2,5 ωρες προσαρμογη, moonlight ανοιχτο, παρακολουθω συμπεριφορες, ολοι να εχουν κατσει 10cm απτο βυθο, αναμεσα στα φυτα, λογικο λεω. Τους παρακολουθω για καμια ωρα, λεω, ας ταισω τους πλεκο καμια ταμπλετα, εχω καμια βδομαδα να τους δωσω... βαζω 2 ταμπλετες μικρουτσικες....και εγινε πανικος. Ναχουν ορμησει ΟΛΟΙ οι καρδιναλιοι πριν τα πλεκο παρουν χαμπαρι και ερθουν προς τα εκει και να τρωνε τις ταμπλετες που οσο μουλιαζαν απτο ρευμα διαλυονταν. Ολο το σκηνικο 1,5 ωρα το πολυ αφου μπηκαν στο ενυδρειο . Εχουν κοπαδιασει ολοι μαζι μια χαρα. Ειμαι πολυ χαρουμενος. Μοναδικη παρατηρηση που εχω να κανω απο αλλαγες, ειναι οτι δεν βλεπω τα ramshorn να κυκλοφορουν οπως πριν μπουν οι καρδιναλιοι...δεν ξερω τι εγινε θα δειξει. :P

ΥΓ μοναδικη απωλεια ενας καρδιναλιος που ακομα οταν εκανα προσαρμογη τον εβλεπα δεν ηταν κινητικος και το βραδυ που ολοι ηταν στον βυθο αυτος κινουνταν 2cm απτην επιφανεια, το πρωι τον βρηκα στον βυθο, αλλα το περιμενα.

YΓ2 προειδοποιηση για το βιντεο, στη μεση θα δειτε το custom καραντινοβαρελι που εφτιαξε προσωρινα ο φιλος μου για τον μονομαχο. Ειναι ασχημο αλλα θα φυγει σε κανα 2 μερες.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01432 seconds with 11 queries