Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 20-08-17, 21:31
drogi Ο χρήστης drogi δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-08-2017
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 34
Προεπιλογή

ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις! Ας ξεκινησουμε απο αυτο που καταλαβα. Χρειαζομαι μεγαλυτερο φιλτρο απο το 2217 και ας ειναι τα λιτρα του ριο 180 στο μινιμουμ που προτεινει το φιλτρο.. http://www.abyssos.gr/exoplismos-eny...nova-ncf-1500/ αυτο πως σας φαίνεται?
Και ας παμε σε αυτα που δεν καταλαβα..
Κλεοβουλε πιο σφουγγαρι ομως απο ολα?Η 2-3 διαφορερικα? Το λινκ σου δεν μου δειχνει κατι.Την ελαφροπετρα που την βρισκω?
Sarpijk τι να βαλω απο βιολογικο υλικο?Οτι θελω απο λιγη ποσοτητα?Και να τον γεμισω ολο τον καδο?Υπαρχε περιπτωση να παρω βλακεια και να τον βλαψω τον χελωνο?
Δεν καταλαβα τι μου προτεινεις να κανω με το κουτι(μιλαμε για το χαρτινο κουτι-συσκευασια του ή εχω ξεφυγει απο το θεμα?) το μονο που επιασα ειναι οτι δεν μπορω να βαλω φυτα γιατι θα μου τα ξεπαστρεψει .
Συγνωμη παιδια αλλα ακομη δεν εχω συμφιλιωθει με τους ορους και τα βασικα ενος ενυδρειου και ας διαβαζω πολυ, επείγει ομως να μετακομισει η χελωνα..

επισης πειτε μου οτι δεν χρειαζεται να στρωθει πρωτα το ενυδρείο οπως μπηκα στον πειρασμο και διαβασα για τα ψαρια, 3-4 βδομαδες προετοιμασια..Μπορω να την βαλω μεσα κατευθειαν ετσι..?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01400 seconds with 11 queries