Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 16-05-10, 21:57
Το avatar του χρήστη ipertatos
ipertatos Ο χρήστης ipertatos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 122
Question

Σας ευχαριστώ όλους σας!!

Φίλε thanasisg δοκίμασα ξανά το μεγάλο φίλτρο αλλά το ψάρι δεν μπορούσε να κολυμπήσει καθόλου άνετα, παρασυρόταν συνεχώς ακόμα και με αυτό το κατασκεύασμα με τις τρυπούλες. Πήρα νερό έτοιμο από τον γείτονα, οπότε και από το θέμα μπόλιασμα - στρώσιμο είμαι μια χαρά θεωρώ! Λείπαμε με τη σχολή τρεις μέρες τώρα και δεν πήρα ακόμα τεστ, εύχομαι να είναι όλα σωστά. Όσο για τα φυτά, σιγά σιγά θα του φτιάξουμε τέλειο σπίτι!!!!!!!

Φίλε Maverick τα σκουλήκια που έχω και δεν είχε φάει γράφουν πάνω "ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ" και δεν ξαναδοκίμασα να του δώσω. Θα το κάνω αύριο. Πάντως σήμερα ειδικά έφαγε με πολλή όρεξη! Αυτά τα "εύκολα" φυτά λοιπόν δεν τα έχω ερευνήσει ακόμα καθόλου... Βασικά φοβάμαι ότι δε θα μπορώ να ανταεπξέλθω γιατί δεν γνωρίζω τι χρειάζονται ακριβώς και πώς επιδρούν για τα ψάρια. Σιγά σιγά!!

georgarask για τα ξύλα κάτι έχω διαβάσει. Όσο για τις πέτρες, μπορώ να βάλω άσχετες πέτρες που να έχω μαζέψει από παραλίες ας πούμε; Φαντάζομαι όχι, αλλά είπα να ρωτήσω!
-------------------------
Παρεπιπτόντως να σας πω ότι είχα 3 μέρες να τον δω και μεγάλωσε η ουρά του 4-5 mm αλλά σχίστηκε στην άκρη λίγο...
Επίσης παρατηρώ ότι στο τζάμι του ενυδρείου από τη μέσα μεριά υπάρχουν στάμπες, σαν να αφήσεις ένα τζάμι να στεγνώσει με πιτσιλιές πάνω του. Τι μπορεί να είναι αυτό, ξέρει κανείς;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ipertatos : 16-05-10 στις 21:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01705 seconds with 11 queries