Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 16-08-04, 18:27
Husky_Jim Ο χρήστης Husky_Jim δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-06-2003
Περιοχή: Περιστέρι-Αθήνα
Μηνύματα: 315
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Husky_Jim
Προεπιλογή

Άν και έχω πεί την γνώμη μου για το είδος του pleco και έχω παρακολουθήσει αντιστιχο πόστ για το συγκεκριμένο ψάρι σε φόρουμ του εξωτερικού, σε αυτήν την περίπτωση όμως Φίλλιπε θα υποστηρίξω τον Dantouan και θα πώ ότι κάνεις μεγάλό λάθος άν 'εμπιστεύεσαι' όπως λές τα lfs (τουλάχιστον για την ονομασία των ψαριών) αφού οι περισσότεροι έχουν ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ!!!!
Επίσης δέν βρίσκω τον λόγο για τον οποίο θα πρέπει να 'κλείσουμε' το πόστ και να μήν δώσουμε απάντηση στο id του ψαριού.
Είναι απαράδεκτο να ψευτοκουκουλώνουμε τα πόστ εφόσον δεν μπορούμε να απαντήσουμε.
Επίσης για να μήν νομίζεις ότι τα λέω με δόλο σου λέω οτι προσωπικά έχω βαρεθεί να βλέπω το ίδιο ποστ σε 3 διαφορετικά φόρουμ αλλά κατανοώ απόλυτα τον dantouan στην συγκεκριμένη περίπτωση και φυσικά θα πώ (όπως και έκανα) την όποια παρατήρηση μου για το ψάρι.

Θα πρέπει επιτέλους να ξεκολήσουμε απο την ελληνική νοοτροπία των φόρουμ άν θέλουμε το φόρουμ αυτό να πάει μπροστά!!!!!!!!!!!!!!!

Και αυτό στο λέω (χωρίς να θέλω να ευλογήσω τα γένια μου) ώς moderator σε aquarium forum που έχει πάνω από 5.000 μέλη και πάνω από 600.000 πόστ

ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ!!!
__________________
Δημήτρης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01415 seconds with 11 queries