Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 15-04-04, 18:33
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AFRIKANOFILOS
.Μαριε δεν καταλαβενω το υφος σου ειναι καπως ηρονικο?Τι θα πει ΑΝ θα καταλαβω οτι θα βγουν μπασταρδακια?Γεια αξηγησε μου .
Βρε αγορι μου, δεν τολμαει κανεις να πει την γνωμη του για κατι λαθος που βλεπει και τον αρπαζεις απο τα μουτρα. Τι θα πει ειρωνικο δηλαδη!? Επειδη σου ειπα την γνωμη μου? Και εαν το δουμε αλλιως, για πες μου...Εισαι ολη την ημερα εκει και γνωριζεις ποτε θα ζευγαρωσει καποιο? Η νομιζεις οτι θα γινει οταν θα εισαι εσυ μπροστα, η νομιζεις οτι θα τα καταλαβεις απο μικρα εαν εχει γινει κατι τετοιο? Εγω παντως για εμενα δεν νομιζω να το εβλεπα αυτο...

Δεν λεμε οτι δεν κανει να βαζουμε καποια pseudotropheous μαζι γιατι υπαρχει μαγαλη πιθανοτητα υβριδισμου? Το ιδιο υσχιει και για εσενα και θα το εβλεπες αυτο εαν ειχες την υπομονη να εψαχνες λιγο στο ιντερνετ για να βρεις τις καταληλες πηγες και γνωσεις πριν παρεις κατι για το οποιο απλα,δεν εχεις τις γνωσεις που χρειαζονται...

Εαν πρεπει τωρα να λεω κατι και μετα να πρεπει να απολογηθω για το αυτονοητο...τοτε με συγχωρεις που το εκανα. Απλα ειπα να το κανω μην το δει κανα αλλο παιδι και παει και αυτος να το κανει, γιατι θα το θεωρησει σωστο και μετα δεν θα ξερει τι θα του φταιει. Κριμα παντως που το πολυ νεαρο της ηλικιας σου δεν σου επιτρεπει να δεις καποια πραγματα οπως π.χ. την εποικοδομητική κριτικη με το σωστο ματι.
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
 
Page generated in 0,01465 seconds with 11 queries