Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 19-02-03, 13:58
Emmanuela Ο χρήστης Emmanuela δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-01-2003
Περιοχή: Αθήνα (Παπάγου)
Μηνύματα: 41
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Emmanuela Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Emmanuela
Προεπιλογή

Kαι οντως τελικα εχασα 2 ακομα ραμσ με αθτον τον τροπο!

Εκανα μια "ισως" πολυ "χαζη" σκεψη και θελω να μου πειτε αμα θα μπορουσε να εχει βαση!
Λοιπον, τα ραμς οταν θελουν αν ζευγαρωσουν αλλα και γενικως καμια φορα καταπινουν το χαλικι και το βγαζουν απο τα βραγχια τους, σωστα?

Δεν θα υπηρχε περιπτωση ολα αυτα τα ραμσ που ψοφισανε και αφου ηταν και ολα σε φαση ζευγαρωματος που σημαινει οτι καθαριζουν και ετοιμαζουν τις φωλιες τους, να καταπινανε τα χαλικια και να τους κολαγαν, η να δημιουργουσαν καποιο σοβαρο προβλημα στα βραγχια τους?
Εκανα πολυ σεκψη για το τι μπορουσε να φταιει και αυτο ηταν μια απο τις πιο βασιμες. Επειδη μου φαινεται τελειος παρανοικο τα ψαρια να ταν σερ τελεια κατασταση, να ετοιμαζονταν να ζευγαρωσουν, να ετρωγαν κανονικα και ξαφνικα (μιλαμε για μερικες ωρες διαφορα), μην εχοντας κανενα εξωτερικο σημαδι αρρωστειας, μοναχα γρηγορη αναπνοη και αποχη απο το φαγητο μεσα σε 24 ωρες το πολυ να εχουν χαθει....

Με ενδιαφρει πολυ να βρω τι φταιει.... Πειτε μου και εσειςς τι γνωμη σας και αμα σας φαινεται λογικο αυτο που εγραψα παραπανω.....

__________________
Φιλικα

Emmanuela
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01506 seconds with 11 queries