Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 25-04-17, 00:22
Constantinos_S Ο χρήστης Constantinos_S δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-02-2017
Περιοχή: Αλιμος
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
που την ειδες τη διαστρεβλωση?
οποια διαστρεβλωση υπηρξε ειναι απτα λεγομενα σου και μονο.
οι υπολοιποι σε αυτα που γραφεις απανταμε....






η απορια σου ποια ητανε τελικα?
το πως θα σφραγισεις το 15λιτρο ωστε να παρει περισσοτερο νερο?
δεν γινεται αυτο.
αν θες να καθαρισεις το βυθο η να αλλαξεις κατι πως θα γινει?
θα στρεσαρεις το ψαρι περισσοτερο?
αποτι καταλαβα,θες να συμφωνησουμε πως το 15λιτρο ειναι το ιδανικο επειδη αυτο μπορει να αντεξει η τσεπη σου?αυτο που ελεγα πιο πανω δηλαδη
και μας τη λες κιολας?
Καμμια απολυτως; Το ενυδρειο εχει ηδη το καπακι του. Ξαναλεω ποτε ειπα εγω οτι ειναι ιδανικο; Για μενα ειπα ειναι παραπανω απο το minimum που ειναι τα 2,5 gallons. Αληθεια βαριεμαι να επαναλαμβανω τα ιδια. Στην τσεπη του καθενος κανει κουμαντο μονος ο ιδιος. Σε ποιον την λεω; Επειδη δεν συμφωνω, την λεω δηλαδη; Σε μερικα συμφωνω, σε αλλα διαφωνω. Εαν ειναι να την πω σε καποιον που και παλι δωρον αδωρον ειναι σε αυτον-ους που λενε οτι δολοφονώ το ψαρι μου.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να κατσει να φτιαξει "timeline" στα ποστ σου.
ζητησες υποδειξεις,στις καναμε και δεν τις δεχεσαι.

κανεις λαθος πως καποιος ενηλικας αρχαριος εχει επιγνωση των πραξεων του.
για να εχει επιγνωση των συνεπειων, πρεπει να εχει και γνωσεις στο αντικειμενο για να μπορει να κρινει αν κατι ειναι σωστο η λαθος.
ενας αρχαριος δεν τα εχει αυτα,οποτε ειναι ακυρο αυτο που λες.
μπορει εσενα να μη σε νοιαζει,αλλα δεν μπορουμε να αφησουμε να λεγονται λαθος πραγματα και να παραπληροφορουμε κοσμο που θελει να ασχοληθει με το χομπι του ενυδρειου.

γιατι αν συμφωνησουμε ολοι με αυτα που γραφεις εδω και τα δει καποιος αρχαριος και δει οτι ολοι συμφωνουμε,θα κανει τα ιδια λαθη.
Εαν ειναι να γραφουμε καποια πραγματα ας τα γραφουμε ολα και οχι μεμονωμενα. Ζητησα υποδείξεις, καποια τα ελαβα υποψη μου σε αλλα διαφωνησα. Ενας ενηλικας αρχαριος δεν ειναι μωρο νηπιαγωγειου. Περα απο τα forums υπαρχουν και αλλες πηγες που μπορει να ενημερωνεται πριν την αγορα ενος κατοικιδιου. Απο την στιγμη που ενηλικιωνεσαι ξερεις τι ειναι σωστο και τι λαθος. Εαν εγω παρω μια γατα χωρις να ξερω τι αναγκες εχει ειναι δικο μου το φταιξιμο και δικη μου ευθυνη. Ο καθενας ειναι υπολογος των πραξεων του. Εμενα εαν καποιος μου ζητησει συμβουλη σιγουρα θα με νοιαξει να την δωσω, τωρα εαν διαφωνησει μαζι μου σε καποια θεματα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα το βαφτισω "παραπληροφορηση". Τιμης ενεκεν στον εντυπωσιασμο. Ας ειναι λοιπον τα λαθη τα δικα μου παραδειγματισμος για το ποιος ειναι ο ΕΝΑΣ και σωστος δρομος. Αληθεια ψαχνω ακομα τα νιτρικα μου και τις αποδειξεις παραπανω αλλα δεν τα βρισκω. Ισως χαθηκαν και αυτα στην παραπληροφορηση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Constantinos_S : 25-04-17 στις 00:22 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01748 seconds with 11 queries