Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 25-03-13, 20:07
foxylady Ο χρήστης foxylady δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 16-02-2013
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή

Η όρεξη του δεν έχει αλλάξει ποτε μπορω να πω οτι η αλλαγη του έχει κανει καλο σαν ψυχολογία και τα λεπια του που ανασηκωνονται είναι κάπως καλύτερα.. Αυτο εμφανίστηκε με το που έβαλα το ξύλο και όσο πιο Σκούρο γίνεται το νερό ξανά εμφανίζεται λίγο παραπάνω μόλις το βλέπω του κάνω αλλαγη νερου και επανέρχεται δεν ξέρω τι παίζει με το ξύλο τόσο πολυ του αρέσει το πιο σκληρό νερο!!!
Αφου σκέφτομαι σοβαρά να το βγάλω!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημέρα χρόνια πολλά!
τελικά η θεραπεία με τα epsom salts έγινε? τι τον ταίζεις τώρα? έχει όρεξη?
ΜΑΡΙΑ του τα κάνω ανελλιπώς όπως είπα και στο nazgul αλλα το γράφω και εδω για να μην μπερδευομαστε τα λεπια του ανασηκωνονται όταν το ξύλο κανει πολυ σκουρο νερο και επιπλέον όταν τον βάζω σε πιο πυκνό διάλυμμα απο επσομ οταν τον επιστρεφω στο ενυδρειο του ξαναεπανερχονται αλλα είναι αισθητά καλύτερα απο τις φωτο που ανεβασα
Γενικα στρεσσαρετε με οποία αλλαγη.. Και μαλλον το ξύλο θα το βγάλω !!
Με το φαΐ είμαστε σε νηστεία 6 μέρες και μια τροφή και έχω να πω οτι αισίως ξεπέρασαμε την εμμονή με τα μπιλακια της οσεαν νουτριτιον τρώμε κανά τα πάντα με πολυ όρεξη!!

Ναζγκουλ η αλήθεια είναι οτι η θεωρίες είχαν ως εξής 1 Παρασιτο 2 έφαγε πέτρα λίγο άτομο το βρίσκω αλλα ποιος ξέρει είναι γενικα περίεργο ψάρι αφου έτρωγε και απο τον πάτο 3 όγκος όπως προ είπες
Αν έβλεπα οτι δεν έχει όρεξη θα τον έδινα στον Κουραμπιες όπως μου πρότεινε αλλα είδα σε τι χάλια γύρισε απο το Πετ σοπ και δεύτερον φοβήθηκα μην τυχόν και σκάσει μέσα στο ενυδρειο του και τρέχει ο ανθρωπος τσάμπα και άδικα!!
Κατα τα αλλα όπως ήταν είναι καμμια αλλαγη προς το χειρότερο ως προς την ψυχολογία !!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
συγνωμη αλλα στο μυνημα πηρες 8 γραμμες με 206 λεξεις που εχουν να κανουν με συμβουλες και 2 γραμμες με 22 λεξεις απο αυτο που θεωρησες ως ειρωνια. (που πιο πολυ αστεισμος ηταν και φαινεται κι απο τα emoticons. που να μην τα εβαζα κι ολας δηλαδη).
τεσπα... αφου προτιμαςνα κρατησεις τον αστεισμο απο τις συμβουλες δικαιωμα σου.

Ο Ρ.Β.Ουινκλ ειναι ηρωας ενος κλασσικου παραμυθιου που πηρε εναν υπνακο και ξυπνησε μετα απο πολλα χρονια και ολα ειχαν αλλαξει στον κοσμο του.
Ειναι γνωστος οσο και η κοκκινοσκουφιτσα και η χιονατη οποτε δε θεωρησα σκοπιμο να βαλω λινκ (σε κατι που ετσι κι αλλιως δεν εξυπηρετει καν το θεμα)
Δεκτόν nick 74 είμαι φλυαρη αλλα όταν φροντιζεις για ολα τα ανωθι ζώα που περιέγραψα και μου διέφυγαν τα Πτηνα και τα κουνελια γενικα γίνεσαι λίγο περίπλοκος στην σκέψη τα σενάρια σου σκάνε απο παντού για το τι μπορει να συμβαίνει όταν υπαρχει προβλημα.. Όταν όμως δεν γνωρίζεις πολλα περιορίζεται στις επιλογές σου και όταν γίνει το λάθος είναι αργα να ρίχνεις ευθύνη στον άλλον
Τωρα αυτο που με πείραξε και για αυτο σου έγραψα φιλικά ήταν το γεγονός για τα ήθη και έθιμα που ανεφερες.. Νόμιζα οτι δεν είδες καθόλου τα πόστ
Αυτο που με εκνευρισε ήταν οτι δε ήξερα ποιος διάλογο είναι ο ριπ
Βαν ουικλ και δεν μου αρέσει γενικα να μην γνωρίζω πράγματα.. Οπότε όπως κατάλαβες δεν έχει να κανει με σένα κυριως αλλα με το γεγονός οτι το υπόλοιπο ψάροχωριο εδω ξέρει και εγω οχι
Ερώτηση έβλεπες και σνορκελ.. Ποιος εδω απο το υπόλοιπο ψάροχωριο έβλεπε σνορκελ.. Το ξέρετε το θυμάστε ;;!!!
-------------------------
Nick 74 επειδη με μπερδέψεσ λίγο να ρωτήσω το catappaκαι το κερατοφυλλο είναι διαφορετικά έτσι η κάνω λάθος το κερατοφυλλο είναι φυτό σωστα;;
Άλλη ερώτηση επειδη έχω σκληρό νερο και όλοι μου είπαν να παω σε μαλακό με προσθήκη ξύλου και βάλω επσομ που ρίχνει το pH εξήγησε μου λίγο θεωρείς οτι κάνω κατι λάθος εδω και η προσθήκη κατάππα σε συνάρτηση με τα υπόλοιπα πως θα επενεργησει στο χημικό κομμάτι πάντα .. Εσυ ας πούμε τι θα έκανες τωρα αν ήσουν στη θέση μου ;
( σου παραθέτω εν ταχει θεραπείες που έχει κανει αρχικα μπακτοπουρ για φιν ρότ μπιζελι για να αποβάλλει αυτο που υποτίθεται οτι είχε καταπίει η για παράσιτα όπως υποστήριζε ο Πετ σοπας στη συνεχεία φλατζυλ και τωρα προσθήκη ξύλου επσομ για το dropsy και νηστεία )
-------------------------
Maverick oxi ναζγκουλ συγνώμη έγινε Εκ παραδρομής!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foxylady : 25-03-13 στις 20:07 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02091 seconds with 11 queries