Θέμα: skimmerelss 850lt
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #62  
Παλιά 02-03-16, 09:59
gregkn73 Ο χρήστης gregkn73 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2013
Περιοχή: komotini
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γρηγόρη χτύπα μια πεταλούδα, για τις απταίσιες, για το κυανό πάρε τα βακτήρια της brightwell θα το εξαφανίσουν σε περίπου ένα μήνα. Δεν ρίχνεις τίποτα βοτκοζάχαροξυδια ε;
Για τις νεκρώσεις στα sps τι παρατήρεις;
Κώστα εσύ με αυτά τα βακτήρια το αντιμετώπισες τελικά; Έκανα και μια ακόμη αλλαγή - 7λιτρα ελαφρόπετρα σε diy ριακτορα, με χαμηλη ροη για απονιτροποιηση-και περιμένω να αποικισθει με βακτηρια ,να δω με φυσικό τρόπο αν καταφερω να το πολεμησω. Ασε που αν ζεστανει η θαλασσα πιστευω οτι και με αυτα τα βακτηρια ισως το πολεμησω.Άνθρακα δεν ρίχνω έξτρα. Ta 3 αγορά στα sps , τα έχω βγάλει από τότε που πήρα τα δικά σου φραγκακια. Το stn είχε προχωρήσει πολύ, ένα το φράγkαρισα αλλά ασπρισαν Κάιντα φραγκακια, μάλλον έπρεπε να τα φραγκαρω με το που το είχα δει το stn! Τα υπόλοιπα φραγκακια από σπς που έχω ,εκτώς από το κόκκινο δικό σου που χαιρέτησε από την αρχή, πάνε καλά αναπτύσονται και έχουν και καλό χρώμα, μάλλον μου έλειπε κάλιο , και ιχνοστοιχεία που αρχιασα , να ρίχνω από το νέο έτος.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas82 : 02-03-16 στις 13:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01599 seconds with 11 queries