Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 25-04-17, 00:42
Constantinos_S Ο χρήστης Constantinos_S δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-02-2017
Περιοχή: Αλιμος
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να κατσει να φτιαξει "timeline" στα ποστ σου.
ζητησες υποδειξεις,στις καναμε και δεν τις δεχεσαι.

κανεις λαθος πως καποιος ενηλικας αρχαριος εχει επιγνωση των πραξεων του.
για να εχει επιγνωση των συνεπειων, πρεπει να εχει και γνωσεις στο αντικειμενο για να μπορει να κρινει αν κατι ειναι σωστο η λαθος.
ενας αρχαριος δεν τα εχει αυτα,οποτε ειναι ακυρο αυτο που λες.
μπορει εσενα να μη σε νοιαζει,αλλα δεν μπορουμε να αφησουμε να λεγονται λαθος πραγματα και να παραπληροφορουμε κοσμο που θελει να ασχοληθει με το χομπι του ενυδρειου.

γιατι αν συμφωνησουμε ολοι με αυτα που γραφεις εδω και τα δει καποιος αρχαριος και δει οτι ολοι συμφωνουμε,θα κανει τα ιδια λαθη.

τεσπα,αν θες τη γνωμη μου(που προφανως δεν τη θες-οποτε δεν απαντω ξανα)
βρες ενα τροπο να φτιαξεις μεγαλυτερο ενυδρειο και βρες τα χρηματα για τεστ νερου για να μπορεις να τσεκαρεις το νερο ανα πασα στιγμη.
επισης κοιτα για κοντρολερ stc1000 και ανεμιστηρακι για ψυξη, γιατι μολις πιασουν οι ζεστες θα τα χρειαστεις...
Εγω δεν ειπα οτι δεν θελω αποψεις. Ανεμιστηρακι θα εχει και ηδη προνοω απο τωρα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
βρε κωσταντινε πλακα μας κανεις?
εχεις καταλαβει τιποτα απο αυτα που σου ειπαμε ολοι εδω?
τι σημασια εχει το τι ειναι ιδανικο για σενα?
νομιζεις οτι εγω προσωπικα καθομαι και απαντω γιατι με νοιαζει τι ειναι ιδανικο για σενα?

με νοιαζει τι ειναι ιδανικο για το ψαρι.
με βαση αυτο σου απανταμε ολοι.

και με γνωμονα το οικονομικο οφελος για το ψαρι-καταρχην- και για σενα,σου καναμε καποιες προτασεις που τις αποριπτεις.

τι αλλο να κανουμε?
αν το παμε με βαση το τι ειναι ιδανικο για τον καθενα,αστα να πανε....
για μενα μπορει να ειναι το ποτηρακι ιδανικο και να κατσω να σου γραψω ενα κατεβατο γιατι το πιστευω.
παει να πει πως θα ειναι και σωστο δηλαδη?
Σου αρεσει η λεξη "ιδανικο"; Εσυ την εχεις χρησιμοποιησει πανω απο 10 φορες και εγω καμμια; Μιλω απο την αρχη για μινιμουμ, αρεστα τυπου μετρια. Επειδη λοιπον δεν γινεται ΟΛΟΙ απο την αρχη να εχουν το ιδανικο για ενα κατοικιδιο οποιο και εαν ειναι αυτο, ΚΑΠΟΙΟΙ ξεκινανε απο την μεση και πανε προς τα πανω. Τεσπα ο καθενας ξαναλεω εχει το δικαιωμα της αποψης του. Οσες απαντησεις ηθελα τις πηρα απο εκει και υστερα δεν υπαρχει κατι αλλο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
βρε κωσταντινε πλακα μας κανεις?
εχεις καταλαβει τιποτα απο αυτα που σου ειπαμε ολοι εδω?
τι σημασια εχει το τι ειναι ιδανικο για σενα?
νομιζεις οτι εγω προσωπικα καθομαι και απαντω γιατι με νοιαζει τι ειναι ιδανικο για σενα?

με νοιαζει τι ειναι ιδανικο για το ψαρι.
με βαση αυτο σου απανταμε ολοι.

και με γνωμονα το καλυτερο για το ψαρι-καταρχην-και το οικονομικο οφελος μεσοπροσθεσμα και μακροπροθεσμα για σενα,σου καναμε καποιες προτασεις που τις αποριπτεις.

τι αλλο να κανουμε?
αν το παμε με βαση το τι ειναι ιδανικο για τον καθενα,αστα να πανε....
για μενα μπορει να ειναι το ποτηρακι ιδανικο και να κατσω να σου γραψω ενα κατεβατο γιατι το πιστευω.
παει να πει πως θα ειναι και σωστο δηλαδη?
Κλεινοντας απο την στιγμη που το ψαρι ανεκαμψε απο αρρωστια λογω της κακομεταχειρισης του καταστηματος, εχει 2 ειδων τροφες με τις βιταμινουλες του, τα φυτακια του, τις μικρες αλλαγες νερου την εβδομαδα, το catappa του, το φιλτρο του, τον θερμοστατη του και μπολικη αγαπη και φροντιδα το μονο σιγουρο ειναι οτι βρισκεται σε καλα χερια. Μπορει να μην ειναι τα ιδανικα, αλλα απο το 0 και το τιποτα ειναι μια καλη αρχη. Αυτα φιλικα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Constantinos_S : 25-04-17 στις 00:42 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01918 seconds with 11 queries