Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #146  
Παλιά 08-01-14, 21:42
Το avatar του χρήστη Αντζι
Αντζι Ο χρήστης Αντζι δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2013
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

Απο αυτα που διαβασα νομιζω προτιμω τα aventome σε σχεση με τα nerite.Μου αρεσουν εμφανισιακα περισσοτερο...
Σκεφτομαι να βαλω αρχικα μερικα trumpet και αργοτερα τα aventome.
Ιδανικα θα ηθελα να μην χρειαζοταν το δευτερο να κανιβαλισει το πρωτο και να εκαναν καθε ενα την δουλεια του στο ενυδρειο χωρις ομως να καταληξουμε σε υπερπληθυσμο...πολλα ζηταω ε?
Μου αρεσουν και τα 2 εμφανισιακα δηλαδη και θα ηθελα απλα να συνυπαρχουν.Τεσπα.
οποτε για αρχη 4 με 5 trumpet ειναι καλα λετε ε?
---------------------------------------------------------------
Απο τροφες σκεφτομαι αυτη
http://igna.gr/index.php/component/v...etail?Itemid=0
συν κατι σε κατεψυγμενο
Κατι φλεικς φυτικα που εχω να δινω να μην πανε αδικα?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω δεν μιλησα και για τα δυο ειδη (helena & trumpet) στο ιδιο ενυδρειο. Μιλησα για trumpet μονο. Δε βλεπω λογο να βαλεις trumpet και helena. Μη βαλεις τιποτα απο τα δυο, αν το θεμα σου ειναι ο υπερπλυθισμος των trumpet. Αν εχιες θεμα με τα πολλα σαλιγκαρια, οταν θα γεννησουν τα helena, τι θα βαλεις μεσα? Δυναμιτη? Γιατι και αυτα θα γεννησουν.

Αν δεν θελεις τιποτα για το βυθο, βαλε ενα nerite και τιποτα αλλο. Απλα εγω προτεινα τι εχω στο δικο μου (trumpet & nerite).
Αρα μπερδευτηκα εγω.
Θεωρησα ειναι απαραιτητο να βαλω το helena ωστε να μην κατακλυσουν το ενυδρειο.
Κοιτα επειδη δεν εχω αναλογη εμπειρια οι λεξεις οπως υπερπληθυσμος ισως παιρνουν αλλη διασταση στο μυαλο μου με αποτελεσμα η πραγματικη εικονα να απεχει ετη φωτος απο αυτη που φανταζομαι γιαυτο και ακουγομαι υπερβολικη.
Γιαυτο ρωταω εσας ωστε να μου δωσετε πιο σαφη εικονα.
Δεν εχω θεμα να γεννησουν αλλα κανω καμια φορα την τριχα τριχια προσπαθωντας να προλαβω καταστασεις και αγχωνομαι παραπανω απο οσο πρεπει ομολογω...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντζι : 08-01-14 στις 21:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01644 seconds with 11 queries