Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 14-05-11, 12:58
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Με το συμπάθειο Πανο, αλλα αυτό εμενα... Δεν μου αρέσει. Είναι μια σαλατα ενος είδους!

Εγω πιστευω οτι η πρόταση του Κλεοβουλου είναι η καλύτερη..
γουστα ειναι αυτα...εγω δε μπορω να υπομεινω τη νωχελικη κινηση των φροντοζα. θελω δραση στο ενυδρειο μου..
τα μικροτερα ψαρια οπως λελεουπι και τζουλι....νομιζω οτι υστερουν και σε χρωμα και σε κινηση. κρυβονται περισσοτερο και δεν ειναι τοοοσο ενεργητικα.
τα τροφεους ειναι απλα αεικινητα. μεχρι που αποκτησα κι εγω..δε μπορουσα να το φανταστω...στα 20 χρονια που φροντιζω ψαρια ειναι το Νο 1 ψαρι σε συμπεριφορα. δεν εχω συναντησει τιποτα παρομοιο. η κοινωνικη ιεραρχια....η εναλλαγη των αρχηγων..οι προκλησεις....οι καυγαδες....το γεγονος οτι δεν τρωνε το γονο τους...το στοιχημα να τα φροντισεις σωστα....τα κανει ακαταμαχητα. και ολα αυτα συνδυασμενα με ολα τα χρωματα του ουρανιου τοξου. (υπαρχουν ολες οι αποχρωσεις στα τροφεους) !!!!!!!!
ουτε τα μπουνα..ουτε καποια αλλη κιχλιδα μπορω να συγκρινω μεχρι στιγμης μαζι τους.
περιμενω το ψαρι που θα μου αλλαξει αποψη.

το θεμα φυσικα ειναι τι ταιριαζει περισσοτερο στο χαρακτηρα του φιλου μας. παντως φροντοζα σε 500 αν καταληξει λιτρα...δε θα εβαζα...τροφεους βαζεις ανετα...και πολλα!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02312 seconds with 11 queries