Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 09-11-12, 12:14
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreascrete Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαστε τόσο επιθετικοί αν δεν συμφωνούμε με την άποψη του άλλου!!! ....ζήτησε συμβουλές και του τις δώσατε ως έπρεπε! .... απο εκεί και πέρα ας κάνει ότι νομίζει αυτός! ....Δερβεναγάδες και κουμανταδόροι νομίζω ότι πρέπει να είμαστε στα δικά μας ενυδρεία και μόνο! -οφείλουμε να λέμε τι είναι σωστό αλλά μέχρι εκεί, κουμάντα στα ενυδρεία και τα σπίτια των άλλων δεν μας παίρνει να κάνουμε!
αν καποιος φιλε μου ρωταει την γνωμη σου τοτε πρεπει να του πεις την αληθεια αν θες να φερθεις τιμια και οχι να κοροιδεψεις καποιον συνχομπιστα σου!!!

τωρα αν ο φιλος θελει να του πουμε οτι τα γκαπυ ταιριαζουν με τα χρυσοψαρα οπως και ο π΄λεκοστομος τοτε θα πουμε ψεματα...

η αληθεια ειναι οτι τα γκαπυ και ο πλεκο πρεπει να βγουν γιατι θα πεθανουν κατα πασα πιθανοτητα...

θαυματα συμβαινουν βεβαια και η θαζησουν πολυ πιο λιγο απο οτι κανονικα η θα πεθανουν στην πρωτη βαρυχειμωνια...

τωρα αν θελει να βαλει χλωρινη ο φιλος στο πυθαρι εμας δεν μας πεφτει λογος...
αλλα οταν τον συμβουλευεις και αυτος ανακυκλωνει την δικια του λανθασμενη θεωρια που δεν θελει να αλλαξει ισως καποιοι (κακως για εμενα)το παιρνουν στραβα

καλη τυχη στα ψαρια του φιλου!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01781 seconds with 11 queries