Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 22-03-09, 15:45
Το avatar του χρήστη halvas69
halvas69 Ο χρήστης halvas69 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Πάτρα - Αγυιά
Μηνύματα: 3.447
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην halvas69 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην halvas69 Send a message via Skype™ to halvas69
Προεπιλογή

Βρε Billy, γιατί το πήρες έτσι το ζήτημα μου κάνει εντύπωση.
Δεν είπε πουθενά για μπουκάλες ο Lsourtzo, μάλλον έβγαλες λάθος συμπέρασμα από την φράση :
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lsourtzo Εμφάνιση μηνυμάτων
τώρα αν βουτάει κιόλας ...
μπορεί το ίδιο να κάνει και με τα είδη που θα βάλει μέσα ... βράχο - ψάρια - κοράλια ... (με προσοχή όμως γιατί είναι παράνομο) ...
Βλέπεις μπορεί να είναι νόμιμο στην Ελλάδα να ψαρεύεις αλλά να μαζέψεις κάτι για να το βάλεις στο ενυδρείο σου είναι παράνομο.
Όπως τα κοράλλια, όστρακα κλπ που απαγορεύεται δια ροπάλου εκτός αν έχεις την σχετική άδεια.
Όσο για τα 15 μέτρα,λέει ότι δεν έχει νόημα να πάρεις κάτι από μεγάλο βάθος γιατί δεν μπορείς να προσομοιώσεις τις συνθήκες (πίεση κλπ)

ΥΓ και κάτι άσχετο-σχετικό,όντως δεν θες μπουκάλα να πας στα 15 να βγάλεις κάτι, αρκεί αν μπορείς.
Ο πλάτσα-πλούτσα ψαροντουφεκάς επιφανείας δεν μπορεί, αλλά κάποιος που ξέρει και κάνει 2-3 πράγματα με ελεύθερη κατάδυση το κάνει εύκολα.
Και στο λέω εγώ που είμαι τέτοιο "είδος", βέβαια με τα 135 κιλά μου μάλλον στους θαλάσσιους ελέφαντες κατατάσσομαι και όχι στους freedivers. χα,χα,χα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01631 seconds with 11 queries