Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 10-01-10, 00:28
Το avatar του χρήστη persival
persival Ο χρήστης persival δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-08-2009
Περιοχή: Άγιος Νικόλαος - Ηράκλειο
Μηνύματα: 610
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην persival Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην persival Send a message via Skype™ to persival
Προεπιλογή

Η τροφή είναι αυτή: http://store.petside.com/product/bet...od-.53-oz.html και τα μπιλάκια είναι μικροσκοπικά. Να φανταστείς έχει μέσα και κάτι σαν κουταλάκι λευκό για να καταφέρνεις να τα μετράς...
Στην κορυφή του δείκτη μου, πρέπει να χωράνε πάνω απο 25, αύριο που θα είμαι στο σπίτι μου ξανά, θα προσπαθήσω να τα φωτογραφήσω για να καταλάβεις.
Όχι, ποτέ δεν πλένω με νερό βρύσης, παρά μόνο καμιά φτερωτή αντλίας που μαζεύει πολύ πράμα (απο μπίχλα). Είναι ένα μικρό εσωτερικό φιλτράκι που το έχω γεμίσει με substrat. Δεν χωράει πολύ, είναι όμως αρκετό για τις ανάγκες του ενυδρείου. Στρωμένο είναι, έχω μέσα και αρκετά φυτάκια (densa, anubia, java fern) να τρώνε τα νιτρικά.
Θα αρχίσω νηστεία (αλήθεια, για πόσο είναι ΟΚ να μην ταίσω; ), θα ανεβάσω και θερμοκρασία (28+ είναι καλά; ) αλλά αν το πραγματικό πρόβλημα είναι η σκληρότητα, φοβάμαι οτι δεν έχω τη δυνατότητα να κάνω κάτι ουσιαστικό παρά μόνο να τον δώσω...

Ευχαριστώ!
__________________
_
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries