Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 07-01-12, 11:23
Το avatar του χρήστη manolischania
manolischania Ο χρήστης manolischania δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-11-2010
Περιοχή: XANIA
Μηνύματα: 758
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΧρήστοςΠ Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις θεμα με τις αναπνοες οντως απο το βιντεο που ειδα ( πιστευω να μην ειχες ταισει κοντα στην ωρα που τραβηξες το βιντεο)
Κανε μου ενα χατηρη και ξαναμετησε μηπως κατι μας ξεφευγει
Οι αναπνοές είναι γρήγορες γιατί
1: έχουν φάει
2: γιατί όταν πλησίασα στο ενυδρείο μόλις σταμάτησαν το box 4 θηλυκές και οι 2 αρσενικοί .
Το πρόβλημα είναι όπως θα δεις στο τρίτο λεπτό του video κλειστό βράγχιο σήμερα σε αυτόν αύριο μεθαύριο σε κάποιον άλλον με ορισμένους να ταλαιπωρούνται ποιο πολύ από τους άλλους . Αυτός είναι και ο λόγος που θέλω να κάνω ένα γενικό μπάνιο η οτιδήποτε άλλο σε γενικότερη μορφή μπας και ελαχιστοποιήσω αυτό το κάτι που υπάρχει εντός του ενυδρείου μιας και γίνετε ποιο εμφανές ότι κάτι υπάρχει όταν επιστρέφω κάποιον από μπανάκι με αλάτι άμεσος οι υπόλοιποι ρίχνουν το ξυσιματακι τους προφανώς από σκουληκάκια που έχουν επιβιώσει δραπετεύουν από τον μπανιαρισμένο.

3: Οι τιμές του νερού αυτές είναι , χρηματοδοτώ ακόμα ασταμάτητα σε υγρά test και μετριούνται 6 ενυδρεία ανελλιπώς κάθε βδομάδα . Το TDS μου έχει ξεφύγει μιας και δεν έχω καταλάβει ακόμα από αναφορές
ποιο δουλεύει σωστά που να έχει και αυτόματο καλιμπράρισμα άνευ κατσαβιδιού και να μην μετράει m@K@K13$ μιας και είναι 6 ενυδρεία .
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02184 seconds with 11 queries