Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 16-10-12, 00:39
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
κανονικα ενας μπαινει, και τα λιτρα που προτεινονται ως ελαχιστα ειναι γυρω στα 45 -60 με τις διαστασεις του εμποριου (το βαθος μας ειναι αδιαφορο, ομως θελει ενα σωστο χωρο οσον αφορα το μηκος και το πλατος) http://www.seriouslyfish.com/species/betta-splendens/ αλλα υπο προυποθεσεις και με εμπειρια στο ειδος χαρεμακι επιτρεπεται.
Ζευγαρακι επισεις ισως γινεται αλλα ακουγεται πολυ παρακινδυμνευμενο και προσωπικα το αποφευγω.


Αλεξανδρε, οι τιμες που θα βρεις στο εν λογο μαγαζι ειναι σε παρα πολλα πραγματα οι καλυτερες της Ελλαδος
και εγω σε 50 τον ειχα αλλα μη τρελαθουμε κιολας ενταξει ειπαμε ειναι ενα ψαρι που εκτος απο μικρο δεν ειναι καν κινητικο στη φυση χωρις να ειμαι 100% σιγουρος κραταει μια περιοχη καπου στα 40 εκ μερικα πραγματα νομιζω τα τραβαμε χωρις λογο

δεχομε τα 50 λιτρα για ενα τετειο ψαρι στα χερια ενος που ξεκιναει τωρα το χομπι γιατι κακα τα ψεματα τα πολλα λιτρα συνχωρουν λαθοι
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leandros69 Εμφάνιση μηνυμάτων
μονο που εγω εμενα 40 χιλ απο το κεντρο και τα ψαρια δεν τα πηρα ολα την τελευταια μερα.
Υ.Γ πατριωτακι εισαι και γω απο Σαμο καταγωμαι Παλαιοκαστρο.
στο καραβι ενοουσα

πατριωτακι εγω απο χωρα ειμαι
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 16-10-12 στις 00:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01462 seconds with 11 queries