Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 27-01-15, 11:03
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalakis Εμφάνιση μηνυμάτων
υπάρχουν οι κόντρες όπου πάνω εκεί πατάει το γυάλινο αυτή την στιγμή. δεν θέλω να βάλω μεντεσέδες . στην φωτο βλέπετε το καπακι . ειναι αυτό που έχει την τρυπα στο κέντρο. ενα τέτοιο κομμάτι θέλω το οποίο να είναι 60 Χ 40 και να έχει μια τρύπα στο κέντρο και να το ακουμπάω.
Μπορείς άνετα να το κάνεις με πλεξι, και σε αυτες τις διαστάσεις δεν θα σου έρθει ακριβό, να σκεφτείς πως στο Leroy , κομμάτι 100 Χ 50 έχει 12 Ευρώ, και μπορείς να τους ζητήσεις να στο κόψουν 60 Χ 40, αλλα θα πρέπει να κολλήσεις νεύρα γιατι θα σκεβρώσει. Το θέμα είναι αν μπορείς να κόψεις και να κολλήσεις εσυ τα νεύρα, γιατι αυτα δεν θα στα κόψουν, δεν κόβουν κομμάτια κάτω από 10 πόντους.
Να φτιάξεις κάτι τετοιο
http://www.aquatek.gr/vb/attachment....5&d=1381233012

Μπορείς επίσης να κολλήσεις περιφερειακά μαύρη πλαστική γωνιά να λειτουργήσει σαν νεύρο, και αυτη φθηνή στο Leroy με 0.70 λεπτα το μέτρο και τη κολλάς εύκολα με κόλλα Bisson για σκληρα πλαστικά, δεν είναι όμως και τόσο σκληρή όσο το πλέξι.
Το τζάμι το φοβάμαι, μπορεί να μη γρατζουνιέται αλλά αν σπάσει αντε να μαζέψεις τα γυαλιά από μέσα , και ειδικα το securit που θα γεμίσει ο τόπος θρύψαλα, εκτος και αν έχει ζελατίνα αναμεσα
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01441 seconds with 11 queries