Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 17-01-04, 23:55
ababapanos Ο χρήστης ababapanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2004
Περιοχή: Κερκυρα
Μηνύματα: 425
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ababapanos
Προεπιλογή Καινούριος στην παρέα. Σας παρακαλώ διαβάστε :)

Καλησπέρα σε όλο το forum. Είμαι νέο μέλος εδώ και θα ήθελα πολύ την βοήθεια σας. θέλω να ζητήσω εξαρχής συγγνώμη για την ασχετοσύνη μου και για τις ίσως χαζές ερωτήσεις που μπορεί να κάνω.
Για αρχή θα ήθελα να με βοηθήσετε στο μέγεθος του ενυδρείου που πρέπει να διαλέξω, θα ήθελα στο ενυδρείο μου να μπορώ να βάλω 4-5 άντε και 6 ψαράκια, όμως θα ήθελα να έχω ένα ενυδρείο που να μπορώ να το μεταφέρω με το αμαξι καθώς σκέφτομαι ότι Πάσχα θα πάω διακοπές και θα πρέπει να το δώσω σε κάποιον φίλο για να μου ταΐζει τα ψαράκια, γιατί δεν θα ήθελα να μου πεθάνουν
. Εσείς αλήθεια με τα μεγάλα ενυδρεία που έχετε σπίτια σας τι κάνετε και τα καταφέρνετε τις μέρες που λείπετε για διακοπές και πρέπει να λείψετε για μέρες?
Ακόμα θα ήθελα να ρωτήσω σε αυτό το ενυδρείο που θα μου προτείνετε είναι εύκολες οι αλλαγές νερού και με ποίους τρόπους γίνονται? Μην γελάτε! Αν είχα μια απλή γυάλα δεν θα ρώταγα.. Τέλος θα ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορω στο ενυδρείο να βάλω χρυσόψαρα μαζί με τροπικά ψαριά, η πρέπει να είναι μόνο ένα είδος? Και σε τι τιμές κυμαίνονται περίπου όλα αυτά?
Σας ευχαριστώ πολύ και σε ότι απορία μου πάλι θα σας ξαναγράψω, δεν θα χαθούμε!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01474 seconds with 11 queries