Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 25-01-16, 13:39
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Artemisia Εμφάνιση μηνυμάτων
Τυχερός ο φίλος σου Να το χαίρεται , πολύ όμορφο αποτέλεσμα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexis cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων
μπράβο Τάκη πολύ ωραίο αποτέλεσμα.
τα εντλερς Μαρεσουν πολύ ...
Καλό έγινε.
Αυτός ο φιλος είναι η αιτία του κακού που έμπλεξα με τα ενυδρεία, είναι αυτός που μου χάρισε το νούφαρο και μου είπε να βάλω και 1 χρυσόψαρο (και εγω έβαλα 10 ) και από τότε έφαγα κόλλημα με το χόμπι και με τρώτε και εσεις στη μάπα .
Ηρθε το καλοκαίρι απο το σπίτι και είδε τα ενυδρεία, και του άρεσε πολύ αυτό με τα συννεφάκια, που είναι απλό αλλά καταπράσινο. Ετσι ξεκίνησε η επισκευή ενός αρχαίου ενυδρείου που είχε, επισκευάστηκε και το φίλτρο και αρχίσαμε όλο το project , και επιτέλους τελείωσε. Αυτο μπήκε στο χώρο του ιατρείου δίπλα απο την οδοντιατρική έδρα , εκεί που φοβούνται όλοι να κάτσουν . Τώρα γλυκάθηκε όμως και θέλει να φτιάξουμε άλλο ένα για το χώρο υποδοχής και μάλλον θα είναι 1,5 ή 2 μέτρα Χ 40 Χ 40. Τελικά τον ξαναέβαλα στο χόμπι γιατί τα είχε παρατήσει. Το καλό στην ιστορία είναι πως άρεσε πολύ και στη γυναίκα του, και μάλλον κάτι θα φτιαχτεί και στο σπίτι, ενω στο σπίτι υπάρχει ήδη και ένα ενυδρείο με χρυσόψαρα, και να σκεφτείτε πως η γυναίκα του ακόμα δεν έχει δει τα δικά μου .
Η γυναίκα μου μου λέει πως αναβω φωτιές
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01477 seconds with 11 queries