Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 24-03-18, 17:50
Το avatar του χρήστη giorgostriv
giorgostriv Ο χρήστης giorgostriv δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-10-2016
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 228
Προεπιλογή

Εμ εδω ειναι το θεμα βρε Αρτεμησια,εμενα δεν ειναι μονο στα φυτα ειναι και στα τοιχωματα και στους σωληνεςκαι στις αντλιεςκαι το χειμωνα φθανει και το ενα μετρο,και απο τον πυθμενα βγαζω με την τσουγκρανα τσουβαλια. Απο την ανοιξη και μετα ομως με χειροκινητο καθαρισμο και τακτικοτερο καθαρισμα των φιλτρων εξαφανιζεται και μενει μια ωραια πρασινη μοκετουλα αντε και λιγο φλοκατη.Αλλα αυτο το πραγμα το χειμωνα μου την δινει, θελω να το εξολοθρευσω,παροτι εχει περασει απο το μυαλο μου οτι αυτη η αλγη μπορει να μου σωνει και τα ψαρια.Ο κωστας σιγουρα ξερει δεν λεει κανενας το αντιθετο εδω εχει ολοκληρη λιμνη στο σαλονι .Και εγω παντως καπου εκει καταληγω για αυτο το λογο εβαλα δευτερη αντλια με δευτερο βιολογικο φιλτρο και ειδα αποτελεσματα,και μεχρι που θα εβγαζα το πορισμα μου καηκε η αντλια.Και τωρα να σου πω την αληθεια ψιλοφοβαμε να παρω αλλη μην μου ξανακαει απο το back presure που την στελνω σε πιεστικο φιλτρο?λεω εγω τωρα.το θεμα ειναι ομως οτι θα παρω και αντλια και αεραντλια και τα φιλτρα θα φτιαξω και δυχτι θα βαλω,Αρτεμησια δυχτι 6χ3 ευχαριστω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01322 seconds with 11 queries