Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 24-09-17, 00:04
Roulamidi Ο χρήστης Roulamidi δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-09-2017
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 103
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitra_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Τζάμπα ψαχνεις στο Παγκράτι δεν έχουμε τίποτα για ψάρια εδώ γύρω.. Ειδικα api
Παγκράτι κι εσύ? Τι να τις κανεις τις μετρήσεις στα χρυσόψαρα μου λέγανε. Θαρρείς κι αυτά είναι για πέταμα. Κρίμα..... Πάω ωκεανό συνήθως αλλά αναγκάζομαι να πληρώνω ταξί...... Κι έχω πολύ λιγοστό χρονο.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Αυτο το αλατι εχω. To*SANITAL*PLUS*KETAPANGβελτιώνει τις συνθήκες υγιεινής στα ενυδρεία (παλιά και νέα), επιταχύνει την επούλωση της επιδερμίδας, του βλεννογόνου και των πτερυγίων, και έτσι συνιστάται ιδιαίτερα η χρήση του κατά τη διάρκεια καραντίνας.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ:*γενικά ενυδρεία – 10 g (2 κοφτά κουταλάκια) σε 50 l νερού, ενυδρεία καραντίνας – 20 g (4 κοφτά κουταλάκια) σε 50 l νερού. Επειδή η ανοχή των ψαριών στο αλάτι διαφέρει, αν χρειαστεί μπορείτε να αυξήσετε τη δόση του προϊόντος. Συνιστάται όμως η παρακολούθηση της συμπεριφοράς των ψαριών και εάν εντοπιστούν μη επιθυμητά συμπτώματα – συνιστάται η μερική αλλαγή του νερού με φρέσκο, προετοιμασμένο νε



Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν είναι τσακωμός,στενό μαρκάρισμα για αναπαραγωγή δείχνει
μάλλον το black moor είναι θηλυκό,
και το άλλο το κυνηγάει για να ζευγαρώσουν
Αν αυτό είναι διαδικασία ζευγαρώματος υπάρχει περιπτωση αυτό στην κοιλιά του μπλακ Μουρ να είναι αυγά?

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Roulamidi : 24-09-17 στις 00:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01421 seconds with 11 queries