Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #85  
Παλιά 30-04-17, 10:10
fantomas Ο χρήστης fantomas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-06-2014
Περιοχή: ρεθυμνο
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή

φιλε μου καλε,

1) το φιλτρο ηταν κλεισμενο λαθος καθως η εξοδος καλωδιου ηταν απο την λαθος πλευρα,

2) η φλαντζα και που υπηρχε δν ειχε κανενα απολυτως νοημα, καθως το τεφλον ηταν αυτο που εκανε την οποια στεγανοποιηση, ΟΜΩΣ βαζωντας τεφλον δημιουργεις πιεση στο πλαστικο η οποια δν ειναι προβλεπομενη και φυσικα πετσικαρει/ανοιγει καθως <<φουσκωνεις>> το πλαστικο πιο κατω απο εκει που πρεπει να γινει η τελικη στεγανοποιηση,με αποτελεσμα η φλαντζα να μην εχει κανενα νοημα,( στο λεω εκ πειρας καθως και εγω ψωνισα γνησια καινουργια πριν 2 μερες,) οσο για αυτον που σου ειπε περι τεφλον ουδεν σχολιο...του συστηνω να πεταχτει μεχρι την fluval να τους δειξει πως να κανουν την δουλεια τους γιατι προφανως δν ξερουν)

3) και εσυ με λεκανιτσα το ειχες ε? λογικο μου ακουγεται και εγω ετσι το εχω μεχρι το επομενο, ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ)

4) η συσκευασια ηταν σουπερ,( μπραβο σου), αν εσπαγε απο την μεταφορα θα εσπαγε στον πατο ή απο πανω στο μοτερ ή στα πλαγια,ΔΕΝ θα ειχε προβλημα στεγανοποιησης,

5) με την μεταφορικη αυτη συνεργαζομαι 9 ολοκληρα χρονια με ημερησιες παραλαβες σε καθε ειδους δεματα,(πχ ηλιακα/φωτα πισινας/σωσματα/φωτοβολταικα κτλ) το δεμα σου ηρθε σε αψογη κατασταση εξωτερικα και χωρις σημαδια καποια πιεσης,

6)καμια φλαντζα δν <<ερχετε με την λειτουργια>> η παταει ή δν παταει, η συγκεκριμενη δν ειχε λογο να πατησει γιατι παταγε πιο κατω απο αυτην το τεφλον

7) δν θεωρω οτι σε προσβαλα καπου, προσπαθησα να σου δειξω τον απαραιτητο σεβασμο που εσυ δν μου εδειξες,, ισα ισα που δν σε ενοχλησα καν, με κοροιδεψες και μπραβο σου.

8.)θεωρω οτι επρεπε να με ενημερωσεις οτι το φιλτρο δουλευει με πατεντα,διοτι οι πατεντες αλλοτε πιανουν και αλλοτε οχι, φυσικα και μπορω να το τυλιξω με ενα ρολακι τεφλον μεγεθους 3/4 και να στεγανοποιησει,ΑΛΛΑ αυτο ξαναλεω θα το εκανα απο επιλογη και για προσωπικη χρηση δν θα το πουλαγα στον αλλο ως λειτουργικ
ο..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01516 seconds with 11 queries