Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 12-07-11, 10:02
Το avatar του χρήστη ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ
ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ Ο χρήστης ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-10-2010
Περιοχή: Africa
Μηνύματα: 185
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsarky Εμφάνιση μηνυμάτων
ολα αυτα που γραψατα τα βρισκω σωστα, ομως το λαθος εγινε τα οσκαρ υπαρχουν μαζι με τα αφρικανικα και ο πετσοπας τριβει τα χερια του...ομως το ψαρι συνεχιζει να κρυβεται και να μενει αδρανες οταν αναβει η λαμπα και κανεις δεν μου εδωσε μια λογικη εξηγηση... κριμα τα χρονια της εμπειριας σας!

Φιλε μου ,λαθη γινονται,αν σου απαριθμησω τα λαθη που εκανα εγω,θα επρεπε να γραφω σεντονια ολοκληρα.Αλλα αυτο δεν θα με δικαιολογουσε,αν εκανα εδω μεσα μια ερωτηση,και ειχε καποιος την καλη διαθεση να μου απαντηση,και να μου μεταφερει την γνωση του,εγω να λεω τωρα ετσι ειναι,και δεν αλλαζει.
Τωρα σου κανω χαρη και θα σου δωσω καποιες τελευταιες πληροφοριες για τα ταλαιπωρα ψαρακια που εχεις,γιατι εσυ δεν θελεις να μαθεις.
Λοιπον τα οσκαρ ειναι πολυ κοινονικα ζωα,οταν τα ειχα τα ταιζα με τα χεριαμου,αλλα εσυ αυτο δεν θα το δεις ποτε ,και θα ψαχνεις γιατι κρυβετε στο φως.
Αυτο το ασημαντο για σενα ,που ξεχασες να αναφερεις ,και λεγετε socolofi,ειναι απο της ποιο αγριες μπουνες και εαν δεν εχουν χαρεμι και λιτρα ,ετσι και βρουν ενα ταλαιπωριμενο οσκαρ ,θα το ρημαξουν.



Ολα αυτα τα εμαθα γιατι
1)ξερω να ακουω
2)αγαπω τα ψαρακια μου και θελω να μαθαινω ολο και περισσοτερα γιαυτα
3)Τα παρακολουθω και προσπαθω να τα καταλαβω
4)Δεχομαι ολες τις συμβουλες των φιλων,που ξερουν και θελουν να με βοηθησουν


Εγω φιλε μου ηθελα να σε βοηθησω απο τα λιγα που ξερω,ανταυτου εισεπραξα τον χλεβασμο σου


Εισαι τουλλαχιστον αγενεστατος.

Ευχομαι τα καλυτερα για τα ψαρακια σου,γιατι αυτα δεν φτενε ,αν πεσανε σε κακα χερια που δεν μπορουν και δεν θελουν να τα σωσουν.

Καλη συνεχεια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01602 seconds with 11 queries