Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 02-06-10, 09:25
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι είναι αυτά που κάνετε βρε παιδιά;;;; Καλά λέω εγώ ότι εσείς δεν κάνετε λίμνες πλέον αλλά διαστημόπλοια! Τόση μελέτη τόση τεχνολογία!!! Τι να πω; Μπράβο και συγχαρητήρια! Για το μεράκι, για την μελέτη για την υπομονή και για το τελικό αποτέλεσμα που σίγουρα ακόμα μια φορά θα δούμε στο τέλος κάτι υπέροχο!!!
Aγαπητή μου Λούση, όταν και εγώ στο παρελθόν έμπενα στις ξένες σελίδες και τα έβλεπα αυτά τα πράγματα, έλεγα ότι είμαστε ποοολλλλάαα χρόνια πίσω. Το όνειρό μου όμως δεν έσβησε ποτέ για να κατασκευάσω μια λίμνη τέτοιου επιπέδου.

Αυτό που δεν μπορούσα να φανταστώ βέβαια, ήταν ότι τουλάχιστον στην Κύπρο θα διαδιδόταν τόσο πολύ η αγάπη προς τις τεχνητές λίμνες, με αποτέλεσμα να κερδίσουμε πολλά μέτρα έδαφος, φτάνοντας σε επίπεδο και τεχνολογία χώρες όπου παλαιότερα τις "βλέπαμε με το καλαμάκι" που λένε...

Αυτό είναι το επίπεδο που θέλαμε να ανεβάσουμε στο φόρουμ αυτό. Η καλύτερη και αρτιότερη κατηγορία για λίμνες στον ελληνικό χώρο. Αυτό, θα δώσει την "απαραίτητη τροφή" ώστε να εμπλακούν και άλλοι φίλοι των κόι που βλέπουν εντελώς διαφορετικά τα πράγματα.

Άρα κάποιοι έπρεπε να κάνουν την αρχή...θα ακολουθήσουν κι άλλοι, θα το δεις.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι, αλλα μηκος? Πλατος? βαθος?
Περιπου.......
Άντρο, θα ανεβάσω την τελική κάτοψη της λίμνης μου. Θέλω όμως λίγο χρόνο καθότι έχω μια δύσκολη εβδομάδα. 12,500 λίτρα όμως, ίσως και λιγάκι περισσότερα. Βάθος μεταξύ 105-115εκ.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη in the pond : 02-06-10 στις 09:45
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02244 seconds with 11 queries