Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #65  
Παλιά 15-10-12, 13:27
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
με αυτη την λογικη δεν θα μαζευτουν ποτε ατομα για κατι καλο!!!!! γιατι οταν θα προσπαθησετε να μαζευτειτε ατομα απο την Αθηνα και γυρω και δειτε οτι δεν φτανετε για τα λειτουργηκα του συλλογου θα ζητησετε την βοηθεια των γυρο..... και μετα τι??? περιμενεις να σου την δωσουν???
φαντασου αν εσυ εχεις επιφυλαξεις για εδρα την θεσσ. τι πρεπει να κανω εγω και αλλα παιδια που ειμαστε απο νησια...
μην βγαζετε με τις σκεψεις σας πολλα ατομα εκτος, γιατι παλι μια απο τα παλλια θα γινουν!!!!!!!!!
Είναι αυτό που είπα στο τέλος. Ο γραπτός λόγος έχει δυσκολίες
Μάλλον δεν κατάλαβες τι ακριβώς εννοούσα

Δεν έβγαλα κανέναν εκτός. Εξήγησα πως εφόσον ο σύλλογος έχει συγκεκριμένη έδρα (Αθήνα), ίσως ορισμένοι νιώθουν αδικημένοι, γιατί απ τη μία θα είναι μέλη και θα συνεισφέρουν οικονομικά, απ την άλλη δεν θα μπορούν να "λάβουν" ότι συνολικά θα προσφέρει ο σύλλογος
Δεν νομίζω πως γίνεται προσπάθεια να φτιαχτεί ένας σύλλογος και παραμείνει μόνο στα χαρτια
Το θέμα είναι να προσφέρει κάτι στα μέλη
Αν λοιπόν βρεθεί τρόπος να ξεπεραστεί (ή να συμβιβαστούμε) με την παραπάνω "αδικία", τότε ο σύλλογος θα πρέπει να επεκταθεί

Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να γράψω τη σκέψη μου
Απλά αν έχουμε κάτι στο μυαλό μας, ότι και να διαβάσουμε το μεταφράζουμε σύμφωνα μ αυτό που ήδη σκεφτόμαστε!

Ήδη έγραψα : Εφόσον οργανωθεί ο ομάδα του λεκανοπεδίου, μετά μπορούμε να επεκταθούμε βάσει συμμετοχών και σε άλλες περιοχές και στη συνέχεια να γίνει κάτι πανελλαδικό
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01529 seconds with 11 queries