Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 01-06-21, 22:03
digital_illusion Ο χρήστης digital_illusion δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2021
Περιοχή: Νέο Ηράκλειο
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από makis206 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τρομερή δουλειά.!
Ευχαριστώ πολύ, μου βγήκε λίγο ο πάτος να το τελειώσω πριν το πάσχα αλλα οκ, άξιζε, και ήταν καθαρά δικιά μου επιλογή να το φτιάξω οπότε δεν μπορώ να παραπονεθώ για την κούραση
καθε απόγευμα μετά τη δουλειά και μέχρι τις 2 τη νύχτα, όλο και κάτι σκεφτόμουν και με επαιρνε η ώρα, αφού κανα 2 γείτονες με ρώταγαν τι είχε συμβεί και ξενυχτούσα που να τους εξηγείς
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tkalamat Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα πολύ καλή προσπάθεια και αποτέλεσμα περιμένουμε την συνέχεια!
ευχαριστώ πολύ... άσχετο βλέπω έχεις τοποθεσία σπάρτη αλλά nickname με Καλαμάτα? καμια σχεση με Καλαμάτα?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Ps Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο πρασινακι αναφερόμουν, όλα κουκλιά είναι. Να τα χαίρεσαι.
ευχαριστώ σίγουρα το χαιρόμαστε ήδη και προσπαθώ όσο μπορώ να έχω τα πιτσιρίκια να συμμετέχουν, τάισμα, βοήθεια καθαρισμού κτλ.

κάτι που είπες πριν επίσης και τωρα το είδα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης Ps Εμφάνιση μηνυμάτων
Επίσης, πολύ επεξηγηματική η παρουσίαση της κατασκευής (για να μαθαίνουμε) που έχεις κάνει.

Εύχομαι η τελική πραγματωση να είναι εφάμιλλη των προσδοκιών σου. Είμαστε περίεργοι να δούμε και τις τελευταίες "πινελιές". Ανέβαζε φωτογραφικά ντοκουμέντα να "χαζεύουμε"
Η αναλυτική παρουσίαση έχει να κάνει και με τον χρόνο που έφαγα να βρω πληροφορίες, να πάρω ιδέες, λεπτομέριες κτλ. επειδή διέθεσα αρκετό χρόνο ψάχνωντας και ανακάλυψα πολλά και πουθενα δεν βρήκα πολλά συγκεντρωμένα μαζί είπα να γραψω αναλυτικά την δική μου εμπειρία της κατασκευής, και θα χαρώ πολύ κάποιος άλλος να επωφεληθεί από αυτό και να κατασκευάσει κάτι που θα κάνει τα σχεδια του πραγματικότητα πιο εύκολα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη digital_illusion : 01-06-21 στις 22:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries