Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 24-01-16, 15:55
Το avatar του χρήστη Artemisia
Artemisia Ο χρήστης Artemisia δεν είναι συνδεδεμένος
Νεράιδα της Λίμνης
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Κομοτηνή
Μηνύματα: 4.620
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexis cosmo Εμφάνιση μηνυμάτων
μπράβο Αρτεμις για την απόφαση σου.
μακάρι να είχα χώρο για λίμνη. ...
με το καλό το έργο σου να γίνει πανέμορφο.
Επειδή οι τιμές για ph και σκληρωτιτες ποικίλουν έχω διαβάσει για το συγκεκριμένο είδος υπολόγισε στην μέση από αυτά.
Η θερμοκρασία από 25,5 μέχρι 27,5 είναι το ιδανικό.
φουλ φυτεμένο με κρυψωνες γιατί το κυνηγητό δεν το γλυτώνουν.
βαλε φώτο κατασκευής γιατί με πιάνουν τα διάολια μου που δεν έχω κολησει ακόμα το δικό μου
Ευχαριστώ Αλέξη καλέ μου φούλ φυτεμένο και κρυψώνες ότι γουστάρουν μέχρι και ρύζι θα τους σπειρω
Έλα έλα θα το κάνεις και εσύ και εγω αργά και σταθερά απλά να ξεκινήσω να στήσω μια φορά να φτιάξω τις παραμέτρους και μετά η διακοσμηση έχω 4 βδομάδες .....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Tα γατια δε τα φοβασαι?
Ποτέ δεν τα φοβάμαι τα γατιά μου πάντα ήταν με τα ενυδρεία μεσα στο σπίτι το μόνο που κάνουν είναι να κοιμούνται πάνω στο καπάκι του ενυδρείου επειδή οι λάμπες βγάζουν ζέστη
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από argy1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο την μικρη εμπειρια μου με τους μονομαχους συμφωνω με τον πουμα.Οχι υπερβολες στις σκληροτητες και αν γινεται να μην υπαρχει ροη θα ηταν το ιδανικο.Ειδικα οι halfmoon εχουν πολυ ευαισθητη ουρα.Αν τυχει και περασει μπροστα απο καποιο μπαστουνι,σπρει μπαρ ή οτιδηποτε αλλο παει η ουρα του.

Καλη επιτυχια και φυσικα δωσε εικονες οταν το ξεκινησεις!!!
Ευχαριστώ πολύ , το έχω διαβάσει για την ροή και θα το φροντίσω
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Μονομαχος μίνιμουμ 30-40 λιτρα εχει συζητηθεί και αναλυθεί κατα κόρον εδω ,μην αρχίζουμε παλι τα περί ξηρασίας λακούβες ποτήρια σαμπάνιας κλπ
Αρτεμισία χαράς το κουράγιο σου εγω με ενα 120αρι παλεύω και εσυ κόντευεις να φτιάξεις το ενυδρείο της Κρήτης ζηλεύω λιγο
Ευχαριστώ καλέ μου , μάλλον φταίει η Κρήτη που έχει την μοναδική Λίμνη με το επίθετο μου...... χαχαχαχαχα . Να σου πώ αποφάσισα να την κάνω μέσα γιατι έχω ένα χώρο αρκετα μεγάλο που δεν τον χρησιμοποιώ , οπότε αργά και σταθερά θα βάλω απο όλα τα είδη
__________________
Κάντε τα όνειρα σας πραγματικότητα , η ζωή είναι μικρή

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Artemisia : 24-01-16 στις 15:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01967 seconds with 11 queries