Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 16-01-18, 19:21
Νικολέτα Ο χρήστης Νικολέτα δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2015
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 531
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ενυδρειο θα το παρεις ετοιμο η θα στο φτιάξει τζαμας;;;αν στο φτιαξουν ζητας να σου κανουν δυο τρύπες.αν ειναι έτοιμο ,φερνεις καποιον επεγγελματια κ στις κανει ,αντε 30 ευρω η δουλεια ολη.αν παλι τόσο πολυ αγχώνεσαι με τις τρυπες(που τελικα θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα)βαλε μια υπερχείλιση της tunze.δεν χρειαζεται δευτερη αντλια για το κατεβασμα του νερου.
Αυτο παλι ειναι αυτο που εχω δει σαν γυαλινο κουτακι που βεντουζαρει στο τζαμι του ενυδρειου και κατεβαζει το νερο με σωληνα στο σαμπ ? Αυτο το αγοράζω που μπορω να το βρω . Επισης μακαρι να βρω καποιον να μου κανει αυτη τη δουλεια να κολησει τα τζαμακια δωματιων στο σαμπ να βαλει την αντλια και να κανει την τρυπα-τρύπες αυτος αλλα που σημερα ρωτησα σε δυο πετ shop κανεις δεν αναλαμβανει , ξερετε καποιον που μπορω να βρω στην θεσσαλονικη ? Η να παω σε αποκλειστικα τζαμα >?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ενυδρειο θα το παρεις ετοιμο η θα στο φτιάξει τζαμας;;;αν στο φτιαξουν ζητας να σου κανουν δυο τρύπες.αν ειναι έτοιμο ,φερνεις καποιον επεγγελματια κ στις κανει ,αντε 30 ευρω η δουλεια ολη.αν παλι τόσο πολυ αγχώνεσαι με τις τρυπες(που τελικα θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα)βαλε μια υπερχείλιση της tunze.δεν χρειαζεται δευτερη αντλια για το κατεβασμα του νερου.
-------------------------
https://www.ebay.com/p/733-Blue-Ocea...d=301958918845 δες εδω.
Δυστυχως Δημητρη δεν το στελνουν στην Ελλαδα απο εκει ... μπορω να το βρω και σε πετ shop ? Και μετα παιρνω ενα λαστιχο μια αντλια και ειναι ετοιμο χωρις τρυπές ? ή καλυτερα να παω σε εναν τζαμα και να κανει δυο τρυπες οπως λεει ο Τακης . Εχω αγχωθει πολυ θα ειναι σε 3 μερες εδω το ενυδρειο και δεν εχω φιλτρο ακομη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Νικολέτα : 16-01-18 στις 19:21 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01602 seconds with 11 queries