Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 29-06-14, 14:45
DIMITRAMAS Ο χρήστης DIMITRAMAS δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2014
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΑΣ
Μηνύματα: 50
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pan_ Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι φιλε θανάση έχεις δίκιο απλά γύρισα όλη την αθηνα σήμερα μέσα στον καύσωνα και είχα απελπιστεί δεν το βρήκα πουθενά! Επίσης διάβασα τις οδηγίες πριν το ρίξω και το googlara λίγο στο net δεν έλεγε τίποτα για τα ασπόνδυλα!!


μπορεί να λέω βλακεία αλλα στο link λέει ότι δεν έχει χαλκό το paraguard, και είναι το επίσημο site τις Seachem

http://www.seachem.com/support/FAQs/ParaGuard.html
Καλησπέρα!

Δε βρίσκεις αυτό που ψάχνεις? Βάλε μία αγγελία όλο και κάποιος θα σου φέρει σε μία στάση μετρό! Εγώ π.χ. πάντα έχω καβάντζα. Η ρώτα που μπορείς να βρεις, κάποιος θα ξέρει. Για μία μέρα καλύτερα να μη βάλεις τίποτα στη τελική. Κάποτε όταν ξεκίνησα, μου έδωσα bactopur για Ick! Εχασα 6 guppy! Και ήταν τόσο απλό....αρκεί να είχα μπει στο forum να διαβάσω, αλλά την τρίτη μέρα που το έκανα είχαν φάει ήδη το φάρμακο.
Γι αυτό είμαστε εδώ για να βοηθάει ο ένας τον άλλο
-------------------------
Υπάρχει μαγαζί στην Αθήνα που έχει πάντα φάρμακα της api. Αμα θες να μάθεις ποιο, στείλε μου pm να σου πω να ξέρεις για άλλη φορά. Κι εγώ δυσκολεύτηκα να το βρω η αλήθεια είναι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIMITRAMAS : 29-06-14 στις 14:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01428 seconds with 11 queries