Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 01-11-12, 23:51
Το avatar του χρήστη andreascrete
andreascrete Ο χρήστης andreascrete δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-01-2009
Περιοχή: Norwich - Norfolk Uk
Μηνύματα: 66
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν νομιζω οτι ειναι επιθεση το να πει καποιος τη γνωμη του,ειδικα οταν διαφωνει.ουτε ειδα πουθενα να προσπαθει καποιος να κανει κουμαντο σε καποιον αλλο.ουτε νομιζω οτι αυτο που ειπε η leda δεν ειναι σωστο.μαλιστα και ο ιδιος ο θεματοθετης ειπε οτι σκεφτεται να βαλει τα χρυσοψαρα σε αλλη γλαστρολιμνη,που σημαινει οτι συμφωνει και ο ιδιος οτι δεν ειναι ιδανικο το δοχειο που τα εχει.

οσο για τους κινεζους που αναφερθηκανε,δεν εχει καμια σημασια το τι κανανε εκατονταδες χρονια γιατι και οι ιαπωνες δενανε τα ποδια των γυναικων τους για εκατονταδες χρονια ωστε να φαινονται μικρα.δε σημαινει οτι ητανε και σωστο

δεν χρειαζεται να θιγεται κανεις αν ακουει διαφορετικη γνωμη απτη δικη του.κατα τη γνωμη μου χρειαζεται και λιγο "ταρακουνημα" μερικες φορες,καλο κανει.η γνωμη μου ειναι οτι καλα εκανε λοιπον η leda και εγραψε οτι εγραψε οπως το εγραψε.
Άποψη σου!!!! Εγώ δεν συμφωνώ με τα όσα λές για τον Leda γιατί το να λές:
<< το χαβα σου,να ακουσεις αυτα που σε βολευουν παση θυσια>> σαν έκφραση την βρίσκω αγενή και απότομη πρός κάποιο άλλο μέλος που δεν γνωρίζεις και δεν είναι κολλητό φιλαράκι σου!!!!
Tώρα αν το άλλο μέλος έχει κάνει λάθος η σωστό με το πιθάρι ο χρόνος θα δείξει .... και αν ήταν λάθος θα μάθει απο τα λάθη του!
Δεν το ξέρω το άλλο μέλος που είναι απο Κρήτη και μπορεί να μην συμφωνώ με τα όσα γράφει ή να συμφωνώ μέχρι ένα σημείο αλλά σίγουρα δεν θα του την πώ επειδή ότι έγραψε δεν ήταν η απάντηση που ήθελα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
νια νια νια,καθρεφτακι!
κυρια κυρια,αυτος αρχισε πρωτος!!!
Mπράβο Ledaaaaa!!!!! Εκτός απο ενυδρείο και γνώσεις έχεις και χιούμορ!!!! χαχαχα ....να σε καλά!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreascrete : 01-11-12 στις 23:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01568 seconds with 11 queries