Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 31-10-07, 09:57
Το avatar του χρήστη Filotas
Filotas Ο χρήστης Filotas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-08-2007
Περιοχή: ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Μηνύματα: 825
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Filotas Send a message via Skype™ to Filotas
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρέπει να είναι απο τη σκάλα διαχυσης του διοξείδιου και εγω είχα αυτη την απορία αλλά μετα κατάλαβα οτι κάποιες φωτο είναι τραβηγμενες από το πλάι.
Ακριβώς έτσι είναι οι πρώτες είναι απο μπροστά, αυτό που βλέπω εγώ και οι άλλες δύο απο το πλάι, εκεί που βλέπουν οι πελάτες.

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Τα φυτά όταν τα πήρα ήταν αρκετά σκούρα στο ενυδρείο όμως σιγά σιγά, ίσως επειδή δεν είχα CO2 έγιναν πιό ανοιχτόχρωμα. Πιστεύω οτι με τον καιρό και την προσθήκη CO2 θα σκουρίνουν πάλι. Θα ψάξω να βρώ και κανένα πιό σκούρο και θα προσθέσω και Java moss στο ξύλο σρα αριστερά μόλις όμως βρώ. Εδώ στην Καστοριά είναι όλα πιό δύσκολα. Επίσης πολύ δύσκολο είναι και το θέμα του φωτισμού. Έχω το καινούργιο φωτιστικό της Juwel που στα 24 W και 438χιλ και Τ5 έχει μόνο τις λάμπες DayLight, τις Natura και τις Color. Έχω μπερδευτεί λίγω και δεν ξέρω πία να παραγγείλω. Είμαι δεσμευμένος πλέων με την Juwel αν θέλω να μείνω σε αυτά τα Watt. Έχω πάντα και το άλλο φωτιστικό όπότε θέλοντας θα μπορούσα να προσθέσω και άλλα 30W. Τί λέτε;
__________________
www.kastoriacity.gr
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01302 seconds with 11 queries