Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 14-08-10, 17:48
Το avatar του χρήστη antonhs perama
antonhs perama Ο χρήστης antonhs perama δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 23-07-2010
Περιοχή: περαμα,αττικης
Μηνύματα: 16
Προεπιλογή

φιλοι μου ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι το ολο στησιμο προχωραει κανονικα,βρηκα ακρη με τα φυτα και ηδη απο σημερα εχω μια ανουμπια νανα,δεμενη σε μια πετρουλα και μεσα στην βδομαδα θα μπει και αλλη μια,εχω επησης και δυο σαλιγκαρακια golden-->αλλα θα το δειξει και η πορεια βλεπωντας την ανουμπια αν ειναι οντως αυτατα ψευτικα φυτα απ'οτι καταλαβαινετε εφυγαν και μπορω να πω στους φιλους που ειναι καπως διστακτικοι με τα φυτα πως ειναι τελεια εικονα στο ενυδρειο το φυσικο φυτο καθως και το κοστος ειναι κατα πολυ καλυτερο και αντιστοιχο ενος ψευτικου μιας που μου μεινανε τωρα τα ψευτικα,μεχρι το βραδυ θα εχω φτιαξει και το χαρτονακι και θα ειναι ακομα καλυτερο....Ααα,εβαλα και ενα γλυφτη σημερα καπου στα 20εκατοστα και ισως και παραπανω και παρατηρησα οτι εχει ενα γδαρσιμο απο κατω του αρκετα βαθυ,το οποιο μου ειπε ο πετσοπας οτι θα φυγει και οτι μου ειγγυατε εκεινος και κατι ακομα για θεμα αρωστιας,θα τον εχω υπο συνεχη επιβλεψη αν και προς το παρων τον βλεπω φυσιολογικο αν και δεν μπορω να κρινω συμπεριφορα ακομα,παντως με το που δω το παραμικρο εχει παει πισω...ξεχασα να σας πω οτι με επισκεφτικε η καφε αλγη και ειναι θεμα του αστρωτου φιλτρου γιατι ο φωτισμος πληρη τις προυποθεσεις μιας που δουλευει με ηλεκτρικο διακοπτη 9 ωρες την μερα,εχω 2 τ5 ασπρες και θα δω μηπως την μια την κανω αυτο το ροζ προς το παρων θελω να δω πως θα εξελιχθει ο κυκλος της αλγης μεσα απο τα φυτα μου το γλυφτη και τα σαλιγκαρια και θα δω πως θα πραξω ως τοτε,το μονο που μενει ειναι να μοιραστω την χαρα μου μαζι σας αλλα περιμενω να σας δειξω μια ολοκληρωμενη εικονα(φωτο)του ενυδρειο μαζι με την φορμα που θα συμπληρωσω με ολες τις πληροφοριες...η υπομονη μου συνεχιζεται μεχρι να τελειωσω θελω να σας ευχαριστησω ολους για ολα που εχω μαθει και συνεχιζω να μαθαινω ως τωρα απο εσας,να ειστε καλα!!!!
__________________
my sea is my world!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01548 seconds with 11 queries