Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 26-02-08, 13:40
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολύ! Τον βλέπω και δεν τον χορτένω!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
δε μου φαινονται σοι να σου πω την αληθεια απο την κοντινη φοτο ειναι οπως την φανταστικα αυτο το ποιο σκουρο μπαμ για οξειδιο σιδηρου κανει αλλα δε μπορω και να σου πω τιποτα με σιγουρια....
Ωχ! Θα πάω να τις βγάλω! Και ξέχασα να τις φωτογραφίσω από κοντά. Να είσαι καλά για την προειδοποίηση!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mariah Εμφάνιση μηνυμάτων
Mπραβο σου Lucy μου. Φοβερος ο μονομαχος σου αλλα και το ονομα του ειναι ολα τα λεφτα. Ενας ακομα bettalover στην παρεα των bettaφιλων.Στους δικους μου μονομαχους εχω βαλει μοπανι και ανουμπιες.Τι τροφη του δινεις?
Έτοιμη, κόκκινο φυλλαράκι με αποξηραμένα ... ζουζουνάκια, και 3 φορές την εβδομάδα σκουλικάκια γκρίνταλ.

Τον σκασμένο! Είδα κι έπαθα να του μάθω ότι τα σκουλικάκια είναι φαΐ! Δεν τα έδινε σημασία. Την επιφάνεια του νερού κοιτούσε. Είχε μάθει ότι η τροφή επιπλέει, τώρα ξέρει ότι μπορεί και να κολυμπάει
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries