Θέμα: Ερώτηση!!!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 27-05-08, 16:46
Το avatar του χρήστη Filotas
Filotas Ο χρήστης Filotas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-08-2007
Περιοχή: ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Μηνύματα: 825
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Filotas Send a message via Skype™ to Filotas
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω λίγο την αίσθηση ότι κάπου παρεξηγήθηκα.

Σε οποιονδήποτε ο οποίος μένει Αθήνα η οπουδήποτε αλλού που δεν θα έμπαινε στην διαδικασία αποστολής, δεν θα μπορούσα να πω το οτιδήποτε.
Επειδή όμως έχω δει κατά καιρούς να έρχονται φυτά στο σύλλογο τα οποία τελικά μένουν και χαλάνε με αποτέλεσμα να τα πετάμε, θα στεναχωριόμουν απίστευτα αν έβλεπα να έχουν την ίδια τύχη και τα φυτά του Φιλώτα. Και αυτό όχι για τα φυτά, αλλά για τον κόπο που έκανε να τα στείλει, για το κόστος της αποστολής, αλλά το σημαντικότερο για την τόσο όμορφη διάθεση προσφοράς η οποία θα πήγαινε χαμένη. Αυτή την προσφορά προσπαθώ να διασφαλίσω. Φανταστείτε σε λίγο καιρό να μάθει ο φίλτατος Φιλώτας ότι τα φυτά του έμειναν στο σύλλογο, δεν τα πήρε κανένας και τελικά τα πετάξαμε. Δεν θα είναι κρίμα?

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Από εμένα διπλό μπράβο και λίγο λέω.
Δημήτρη κατάλαβα απόλυτα αυτό που λές, και θα συμφωνήσω οτι είναι κρίμα όχι μόνο για τα δικά μου αλλά για όλων τα φυτά αν δεν τα έπαιρνε κανείς και πετιόταν.
Παρ'ολα αυτά θα ήθελα να κάνω μια αρχή και να δούμε, μπορεί όμως κάποιος να μου πεί πως να τα στείλω στον σύλλογο (η αποστολή θα γίνει με κούριερ), όταν ο σύλλογος είναι ανοιχτός μόνο το σάββατο απο τις 17.00 και μετά και απο όσο ξέρω Σάββατο απόγευμα τα κούριερ δεν κάνουν παραδώσεις.
__________________
www.kastoriacity.gr
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01471 seconds with 11 queries